Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Noc Spadających Gwiazd na zamku w Czersku

21 lipca 2021 r.

14 sierpnia zapraszamy na wspólne oglądanie spadających gwiazd w niezwykłej scenerii czerskiego zamku. Jak co roku będą nam towarzyszyły liczne atrakcje. Tym razem motywem przewodnim będą „Gwiezdne Wojny”.
Czytaj więcej

JazZamek Czersk 2021

19 lipca 2021 r.

W sierpniu na zamku po raz drugi zagości jazz w najróżniejszych odsłonach.
Czytaj więcej

Bezpłatne badania mammograficzne w Górze Kalwarii

18 lipca 2021 r.

LUX MED jeden z największych realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi zaprasza na bezpłatną mammografię dla Pań w wieku od 50 do 69 lat. Badania refundowane przez NFZ wykonywane są w mobilnej pracowni mammograficznej.
Czytaj więcej

W sobotę pinik rodzinny Wianki na Urzeczu

16 lipca 2021 r.

Zespół Ludowy URZECZEni oraz Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Oddział w Czersku zapraszają na piknik rodzinny WIANKI NA URZECZU nad Jeziorem Czerskim 17 lipca o godzinie 17.00, Dworek Czersk, ul. Ogrodowa 17 (agroturystyka nad samym jeziorem).
Czytaj więcej

Ruszają zapisy do Biegu Wilczym Tropem

13 lipca 2021 r.

W tym roku ze względu na pandemię bieg został przełożony z 7 marca na 15 sierpnia. Góra Kalwaria otrzymała od Fundacji Wolność i Demokracja 100 pakietów startowych i tyle osób może się zapisać.
Czytaj więcej

I Grand Prix Góry Kalwarii w siatkówce plażowej 2021

12 lipca 2021 r.

Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Uczniowski Klub Sportowy Budowlani zapraszają na I Grand Prix w Siatkówce Plażowej kobiet i mężczyzn.
Czytaj więcej

Słoneczna Góra, czyli cykl wakacyjnych imprez

5 lipca 2021 r.

W najbliższą sobotę 10 lipca na rynku w Górze Kalwarii rusza cykl wakacyjnych imprez. Będzie dużo magii, zabawy i ruchu. Start o godz. 15.00.
Czytaj więcej

Wyjątkowy koncert węgierskiego zespołu na zamku w Czersku

2 lipca 2021 r.

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na wyjątkowy koncert w wykonaniu węgierskiego zespołu Bordó Sárkány (Burgundowy bądź Czerwony Smok).
Czytaj więcej

To będzie aktywna niedziela w Czachówku

17 czerwca 2021 r.

Stowarzyszenie Mieszkańców Sołectwa Czachówek bierze udział w projekcie, który ma na celu zakup mini ścieżki edukacyjnej oraz zewnętrznych stołów do gry (ping-pong, piłkarzyki, szachy) na działkę sołecką.
Czytaj więcej

Spotkanie z pasjonatami historii nadwiślańskiego Urzecza

16 czerwca 2021 r.

Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Oddział w Czersku serdecznie zaprasza na spotkanie z Piotrem Rytko, autorem książki „Z biegiem Wisły. Przewodnik po podwarszawskim Urzeczu”.
Czytaj więcej