Kalwaryjscy bohaterowie Bitwy pod Węgrowem

20 listopada 2023 r.

W piękny zimowy listopadowy poranek w mazowieckim Węgrowie przy udziale ponad 220 zawodników z 35 polskich klubów sztuk walk pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu rozegrano dwa wydarzenia sportowe: Puchar Polski Light Contact Kadetów Młodszych, Kadetów Starszych i Juniorów oraz Puchar Miasta Węgrowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego - Polskie Termopile w PF Kadetów Młodszych, Starszych i Juniorów.
Czytaj więcej

Tak rodzą się legendy! 21 medali plus złoty puchar [VIDEO!]

2 listopada 2023 r.

Sportowy weekend dla szóstki kalwaryjskich klubowiczów z Centrum Tang Soo Do upłynął bardzo sportowo i wyjątkowo emocjonująco.
Czytaj więcej

Mazowsze zdobyte w złotych kolorach jesieni

24 października 2023 r.

W ubiegłą sobotę w miejscowości Dębe Wielkie rozegrano mazowiecki turniej taekwondo Mistrzostwa Mazowsza ITF 2023 -International Taekwon-Do Federation.
Czytaj więcej

Reprezentacja Polski Rugby League wygrywa z NATO na stadionie w Górze Kalwarii

10 października 2023 r.

W ubiegłą sobotę na stadionie miejskim w Górze Kalwarii odbył się mecz reprezentacji Polski Rugby League z reprezentacją sił zbrojnych NATO.
Czytaj więcej

Czech Open z dwoma medalami dla zawodnika z Góry Kalwarii

9 października 2023 r.

W ubiegłą sobotę w Czeskiej Pradze rozegrano Międzynarodowy Turniej Kickboxingu Czech Open pod patronatem światowej organizacji kickboxingu WAKO (World Association of Kickboxing Organizations).
Czytaj więcej

Fightersi z Góry Kalwarii na 4 miejscu w Polsce!

3 października 2023 r.

Wicemistrz Europy znowu wygrywa! Euzebiusz Paluszkiewicz mistrzem w kategorii 10-11 lat -40kg.
Czytaj więcej

Początek sezonu sportowego w kickboxingu z 5 medalami

18 września 2023 r.

W ubiegłą sobotę 19 września na warszawskim AWF-ie rozegrano Mistrzostwa Mazowsza zorganizowane pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu.
Czytaj więcej

Góra Kalwaria stolicą kolarstwa

20 sierpnia 2023 r.

W sobotę Górę Kalwarię zalała fala rowerzystów z całej Polski, a to za sprawą wyjątkowego wyścigu organizowanego przez Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.
Czytaj więcej

W rytmie zumby!

27 lipca 2023 r.

To był już trzeci, wakacyjny wtorek z niepowtarzalną zumbą dla kobiet na świeżym powietrzu.
Czytaj więcej

Wild Cats o włos od wygranej z Mistrzem Polski!

19 lipca 2023 r.

W sobotnie popołudnie na stadionie miejskim w Górze kalwarii odbyła się I runda Mistrzostw Polski Rugby League. Drużyna z Góry Kalwarii założona przez Karola Myszkowskiego połączyła siły z Tryton Warszawa RLFC i stworzyła drużynę o nazwie Wild Cats. To właśnie oni stoczyli walkę o puchar burmistrza miasta i gminy Góra Kalwaria z Mistrzem Polski Sroki Łódź.
Czytaj więcej