Twoje dziecko też może być mistrzem tenisa!

7 września 2022 r.

Tenisowa kariera do mistrzostwa to dość duży wydatek dla rodziców. W Górze Kalwarii powstał projekt, dzięki któremu zdolne dzieci będą mogły trenować z najlepszymi – bez względu na zasobność portfela rodziców. Trzeba się spieszyć, ponieważ pierwszy nabór rusza już 10 września
Czytaj więcej

Wrześniowe Mistrzostwa Mazowsza Kadetów i Juniorów w kickboxingu

5 września 2022 r.

Z warszawskiego AWF-u wracamy do Góry Kalwarii ze srebrem i tytułem Wicemistrza Mazowsza w formule walki przerywanej Point Fighting.
Czytaj więcej

Turniej Open i dni otwarte w szkole tenisa (ZDJĘCIA)

29 sierpnia 2022 r.

W niedzielę na kortach tenisowych przy ulicy Pijarskiej odbył się pierwszy turniej Open o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria w tenisie ziemnym.
Czytaj więcej

Egzaminy na stopnie uczniowskie kalwaryjskich TSD-eków

27 czerwca 2022 r.

Koniec roku szkolnego to dla niektórych początek wakacji, swoboda i długo wyczekiwany relaks. Dla naszych wojowników to czas na klubowe egzaminy i promocje na kolejne stopnie Tang Soo Do.
Czytaj więcej

Sportowe nagrody Powiatu Piaseczyńskiego rozdane

24 czerwca 2022 r.

Najlepsi sportowcy Powiatu Piaseczyńskiego we wtorek 21 czerwca br. o godz. 12 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie na uroczystym wręczeniu dyplomów otrzymali nagrody za osiągnięcia sportowe w roku 2021.
Czytaj więcej

Zakończenie sezonu sportowego, czyli 4 medale w Grand Prix Polski PZKB

21 czerwca 2022 r.

Rywalizację sportową w roku 2021/2022 kończymy bardzo dobrym sobotnim występem naszych wojowników w Letnim Grand Prix Polski w Kickboxingu które odbyło się 18 czerwca tego roku w Mińsku Mazowieckim.
Czytaj więcej

Weekendowe laury dla kalwaryjskich fighterów (VIDEO!)

14 czerwca 2022 r.

Sobotni poranek to doskonały czas na aktywność sportową
Czytaj więcej

Najlepsi z najlepszych i brąz dla kalwaryjskiego Kadeta

7 czerwca 2022 r.

Wśród najlepszych Kick Boxerów w Polsce w formule Point Fighting Kadet Starszy (69 kg) znalazł się nasz najbardziej rozpoznawalny i najbardziej utytułowany zawodnik młodego pokolenia z Fight Club Centrum Tang Soo Do, Stanisław Nowicki.
Czytaj więcej

LOTTO Poland Bike Marathon w Górze Kalwarii

6 czerwca 2022 r.

Góra Kalwaria znów została zdobyta na rowerach górskich! Ta miejscowość o wyjątkowym kolarskim klimacie w cyklu LOTTO Poland Bike Marathon znajduje się od samego początku, czyli od 14 lat. Frekwencja w zawodach organizowanych przez Grzegorza Wajsa ponownie okazała się imponująca. W kolarskim miasteczku na Skwerze Adama i Ewy w Górze Kalwarii stawiło się blisko 550 miłośników dwóch kółek. Potężny peleton!
Czytaj więcej

Dwa złota w Mazowieckim Turnieju Sparingowym Sztuk i Sportów Walki

10 maja 2022 r.

Sobotnie rozgrywki na sali lokalnego GOSiR-u koło Grójca zagościły ponad 121 karateków, kickbokserów oraz bokserów z 11 klubów z całej Polski.
Czytaj więcej