Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Oczyszczacz powietrza nie tylko na smog

12 stycznia 2022 r.

W Polsce zdaniem większości użytkowników oczyszczaczy powietrza głównym zadaniem takiego urządzenia jest eliminacja smogu. Nie oznacza to jednak, iż oczyszczacz nie może być uniwersalny, czyli chronić przed smogiem, a także przed innymi rodzajami zanieczyszczeń. Co więcej, niektóre urządzenia dodatkowo nawilżają powietrze.
Czytaj więcej

Dania wegetariańskie. Co warto o nich wiedzieć?

11 stycznia 2022 r.

Dania wegetariańskie nie muszą być nudne. Co więcej, wbrew obiegowym opiniom niektórych osób, przepisy bezmięsne, zakładające użycie warzyw, strączków, kaszy czy orzechów i nasion nie muszą też być niedoborowe. Prawidłowo skonstruowana dieta wegetariańska umożliwia zaspokojenie zapotrzebowania na wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Czytaj więcej

Kto może dostać dofinansowanie do pompy ciepła?

11 stycznia 2022 r.

Program Czyste Powietrze został stworzony w celu ograniczenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Systemy do ogrzewania na paliwo stałe są nieefektywne, zagrażają środowisku i zdrowiu użytkowników oraz innych mieszkańców. Program zakłada dofinansowanie wymiany starego pieca, a więc pieniądze przeznaczyć można na demontaż starego źródła, zakup nowego, np. pompy ciepła i jej instalację.
Czytaj więcej

Jakie są największe przeszkody w planowaniu produkcji?

4 stycznia 2022 r.

Planowanie i harmonogramowanie produkcji przekłada się na płynność i wydajność kolejnych operacji w całym cyklu produkcyjnym.
Czytaj więcej

Kolorowy dywan w twoim domu: jaki wybrać i jak o niego dbać?

3 stycznia 2022 r.

Jak szybko i tanim kosztem odmienić wygląd wnętrz? Zobacz, dlaczego najlepszym wyborem są kolorowe dywany.
Czytaj więcej

Jakie są korzyści i zalety zielonych dachów?

28 grudnia 2021 r.

W dzisiejszych czasach coraz to częściej spotyka się zielony taras na dachy w zabudowie nowoczesnych bloków bądź domków jednorodzinnych. Zielone dachy są w szczególności popularne w większych aglomeracjach, w których trudno jest znaleźć własne miejsce do odpoczynku, które będzie w pełni zielone i na świeżym powietrzu. Jakie wymogi techniczne musi spełnić zielony dach? Jakie są ich zalety i korzyści? Przeczytaj nasz artykuł, a uzyskasz odpowiedź na te i inne pytania.
Czytaj więcej

Wyprawa w góry z niemowlakiem - czy to dobry pomysł?

27 grudnia 2021 r.

Narodziny dziecka wywracają świat do góry nogami. Przynajmniej na początku trzeba zmienić swój tryb życia i dostosować go do dziecka , jedni rodzice szybciej starają się powrócić do swojego życia sprzed podjęcia drogi rodzicielskiej, inni porzucają swoje plany i marzenia na wiele lat, jeszcze inni zatracają się całkiem w nowej roli zapominając o sobie i małych przyjemnościach.
Czytaj więcej

Restauracje w Szczecinie - spędzaj miło czas podczas pobytu w tym mieście!

24 grudnia 2021 r.

Niezależnie od tego, czy preferujesz tradycyjną kuchnię czy może bardziej wyrafinowaną - z pewnością znajdziesz w Szczecinie miejsca, w których będziesz mógł zarówno zjeść smaczny posiłek jak i miło spędzić czas. Domowe obiady czy bogate menu z wieloma pozycjami? Bez względu na to, jakie są Twoje oczekiwania - z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Czytaj więcej

Jak wymienić szybkę w Apple Watch?

23 grudnia 2021 r.

Jak wymienić szybkę w Apple Watch? Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do odpowiedniego i sprawdzonego serwisu.
Czytaj więcej

Kursy, które pomogą podnieść kwalifikacje zawodowe

21 grudnia 2021 r.

Kursy zawodowe to doskonała okazja, by podnieść swoje kwalifikacje i nauczyć się czegoś nowego. Cieszą się ogromną popularnością, bo pozwalają zwiększyć swoje możliwości na rynku pracy. Jakie kursy cieszą się w naszym kraju największą popularnością? Czy faktycznie pomagają zwiększyć szanse na zatrudnienie?
Czytaj więcej