Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Pierścionki zaręczynowe - jak wybrać ten idealny dla swojej ukochanej?

27 lipca 2021 r.

Jeśli chcemy oświadczyć się naszej wybrance, prędzej czy później czeka nas wybór pierścionka zaręczynowego. Ten musi pasować nie tylko rozmiarem, ale i przypaść jej do gustu. O ile w przypadku pomyłki z tym pierwszym można sobie poradzić, z drugim może być już gorzej.
Czytaj więcej

Jak wyrobić kartę EKUZ – to powinieneś wiedzieć

27 lipca 2021 r.

Jeśli zastanawiasz się nad zagranicznym wyjazdem, warto, żebyś wcześniej zaopatrzył się w Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Ten niezwykły dokument to gwarancja dostępu do usług medycznych poza Polską. Przygotowaliśmy dla Ciebie mały poradnik, z którego dowiesz się, jak wyrobić kartę EKUZ i co możesz dzięki niej zyskać.
Czytaj więcej

Świece sojowe YEAS i nie tylko - marki, które warto zapamiętać

23 lipca 2021 r.

Świece sojowe YEAS to ponad 50 unikalnych zapachów, własnoręcznie robionych produktów z długim czasem palenia.
Czytaj więcej

Kupno samochodu z Niemiec – jakie formalności należy spełnić?

23 lipca 2021 r.

Każdego roku do Polski trafia wiele używanych aut od zachodnich sąsiadów. W 2019 przywieziono ich aż milion. Tylko w styczniu 2020 r. przywieziono ich aż 81 tys., choć zazwyczaj początek roku oznaczał przestój. Kupujesz auto z Niemiec? Sprawdź, jakie formalności należy spełnić?
Czytaj więcej

Bezpłatne wycieczki z przewodnikiem po gminie Konstancin-Jeziorna

22 lipca 2021 r.

Pieszo, rowerem i kajakiem – rusza cykl bezpłatnych wycieczek z przewodnikiem po gminie Konstancin-Jeziorna. W planach jest aż 36 tematycznych wypraw ukazujących walory kulturowe, historyczne i przyrodnicze jedynego uzdrowiska na Mazowszu. Obowiązują zapisy.
Czytaj więcej

Jak skutecznie promować swoje treści na Facebooku?

21 lipca 2021 r.

Reklama w Internecie to w dzisiejszych czasach często podstawa marketingu. Promowanie swoich usług na Facebooku to sposób, na który decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorców - sprawdź, jakie usługi mogą ci to ułatwić!
Czytaj więcej

Fermacell na ratunek OSB

20 lipca 2021 r.


Czytaj więcej

Studia przez Internet - dlaczego warto?

19 lipca 2021 r.

Dzisiejsze czasy chyba już nikogo nie zaskakują. Coraz częściej pracujemy z domów, uprawiamy sport ćwicząc z nagranymi filmikami lub poprzez spotkania internetowe, a co więcej, nawet naukę możemy odbywać online. Wiele placówek zostało zmuszonych do takiego rozwiązania, jednak Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna działa w ten sposób już od dawna, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jakość zajęć - jest na najwyższym poziomie! Co więcej trzeba wiedzieć o studiowaniu online? Dlaczego w ogóle warto rozważać taką opcję? Podpowiadamy w poniższym artykule.
Czytaj więcej

Czym jest lokata mobilna? Gdzie możemy ją założyć?

14 lipca 2021 r.

Czy wiesz, że nie musisz nawet wychodzić z łóżka, by zacząć oszczędzać? Lokata mobilna to nowoczesny produkt bankowy, oferowany w ramach bankowości mobilnej. Czytaj dalej, a lepiej poznasz lokatę mobilną, jej korzyści, możliwości, zasady i sam zdecydujesz, czy to opcja dla Ciebie.
Czytaj więcej

Spirulina? Na zdrowie!

12 lipca 2021 r.

Dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie jest bardzo ważne szczególnie w dobie pandemii. Podstawa to dobra dieta, ruch na świeżym powietrzu i suplementacja. Suplementy diety powinny stanowić nieodzowną część naszego dbania o siebie. Wybór odpowiednich suplementów jest jednak trudny. Internet zalewają kolejne reklamy i nowinki. Jak wybrać odpowiednie witaminy dla całej rodziny?
Czytaj więcej