Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Góra Kalwaria z góry o wschodzie słońca

7 listopada 2019 r.

Nasz Czytelnik przysłał nam zdjęcie Góry Kalwarii uwiecznionej z pokładu samolotu o wschodzie słońca.
Czytaj więcej

1000 książek dla SP nr 2 w Górze Kalwarii? Pomóż wygrać!

29 października 2019 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii bierze udział w konkursie Empiku „Tysiąc powodów by czytać”, w którym stawką jest 1000 nowych książek dla biblioteki szkolnej.
Czytaj więcej

Loty w tunelu aerodynamicznym – teraz także w Warszawie!

17 października 2019 r.

Poczuj, jak lata się w przestworzach – zarezerwuj dla siebie lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!
Czytaj więcej

Skoki spadochronowe nie tylko dla wybranych. Skocz w tandemie!

17 października 2019 r.

Marzysz o tym, żeby skoczyć ze spadochronem? Nie musisz brać udziału w drogich szkoleniach i mieć świetnej kondycji. Wybierz skoki w tandemie!
Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę przy wyborze biura rachunkowego?

8 października 2019 r.

Jeżeli szukasz biura rachunkowego, które będzie posiadało usługi dostosowane do twoich potrzeb, a jednocześnie nie chcesz przepłacać, koniecznie sprawdź ofertę przygotowaną przez biuro księgowe Ząbki.
Czytaj więcej

Rusza mazowiecki program in vitro. Umowy z wykonawcami podpisane

24 września 2019 r.

Dzisiaj Elżbieta Lanc, członek zarządu województwa mazowieckiego i Janusz Sobolewski, zastępca dyrektora Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego podpisali umowy z przedstawicielami dwóch warszawskich klinik: Medi Partner Sp. z o.o. i Centrum Zdrowia Warszawa Sp. z o.o, wybranych do realizacji mazowieckiego programu in vitro. Program obejmie 440 par. W sumie władze Mazowsza przeznaczyły na ten cel blisko 6,7 mln zł.
Czytaj więcej

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego?

23 września 2019 r.

Zalet wynikających ze skorzystania z cateringu dietetycznego jest wiele.
Czytaj więcej

Skaner żył - jak go wykorzystać?

23 września 2019 r.

Skaner żył, zwany też inaczej bezkontaktowym iluminatorem naczyniowym, detektorem żył bądź projektorem żył, to przenośne, zajmujące niewiele miejsca, nieinwazyjne i w pełni bezpieczne urządzenie, które umożliwia lokalizację i wizualizację żył powierzchniowych pacjenta. Rezultat ten osiągany jest dzięki wykorzystaniu światła podczerwonego i laserowego - umiejscowienie żył widoczne jest na powierzchni skóry.
Czytaj więcej

Sprawdzony partner w montażu kominka w Twoim domu

4 września 2019 r.

Nowoczesny kominek stał się dziś nieodłącznym wyposażeniem każdego salonu. Niezależnie, w jakim stylu jest urządzone mieszkanie, łatwo można wpleść w jego wystrój kominek, który nie tylko ozdobi wnętrze, ale także stworzy niepowtarzalną atmosferę szczególnie w jesienne i zimowe wieczory.
Czytaj więcej

Opakowania na wynos – zalety i wady

4 września 2019 r.

Jednorazowe lub wielorazowe opakowania na wynos mają wiele zalet. Dlatego też są niezbędnymi akcesoriami w wielu domach oraz branżach, zwłaszcza gastronomicznej. Jakie to konkretnie zalety? Czy występują również wady? Poniżej przygotowaliśmy krótkie informacje na ten temat.
Czytaj więcej