Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Sprawdzony partner w montażu kominka w Twoim domu

4 września 2019 r.

Nowoczesny kominek stał się dziś nieodłącznym wyposażeniem każdego salonu. Niezależnie, w jakim stylu jest urządzone mieszkanie, łatwo można wpleść w jego wystrój kominek, który nie tylko ozdobi wnętrze, ale także stworzy niepowtarzalną atmosferę szczególnie w jesienne i zimowe wieczory.
Czytaj więcej

Opakowania na wynos – zalety i wady

4 września 2019 r.

Jednorazowe lub wielorazowe opakowania na wynos mają wiele zalet. Dlatego też są niezbędnymi akcesoriami w wielu domach oraz branżach, zwłaszcza gastronomicznej. Jakie to konkretnie zalety? Czy występują również wady? Poniżej przygotowaliśmy krótkie informacje na ten temat.
Czytaj więcej

Najciekawsze miasta Rumunii - co warto zobaczyć?

28 sierpnia 2019 r.

Rumunia jest krajem o bogatej historii i wspaniałej kulturze ludowej, którą warto poznać z bliska. Nie brakuje w niej malowniczych tras turystycznych oraz zapadających w pamięć miast i miasteczek. Które z nich warto odwiedzić w szczególności? Jakie zabytki, muzea i atrakcje czekają na turystów?
Czytaj więcej

Paleta CMYK — co to jest?

28 sierpnia 2019 r.

Paleta CMYK powstała, by usprawnić pracę firm poligraficznych. Jej nazwa pochodzi od angielskich słów oznaczających nazwy kolorów, czyli: cyan, magenta, yellow i key colour/black.
Czytaj więcej

Warszawska Karta Miejska z selfie

27 sierpnia 2019 r.

Warszawską Kartę Miejską można teraz wyrobić w kilka minut. Fotografię potrzebną do karty można zrobić telefonem w Punkcie Obsługi Pasażera ZTM.
Czytaj więcej

Gotujemy z Pawłem Serafinem: Przetwory

25 sierpnia 2019 r.

Każdego roku przychodzi czas pięknej pogody, urodzaju i zbiorów.
Czytaj więcej

Jak przeżyć powrót do szkoły?

22 sierpnia 2019 r.

Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie. Jeszcze cieszymy się ostatnimi promieniami letniego słońca, dzieci i młodzież korzystają z wakacyjnego luzu.
Czytaj więcej

Orbitrek – uniwersalny sprzęt do ćwiczeń

20 sierpnia 2019 r.

Wielu Polaków ma problem z nadwagą. Przyczyną jest nie tylko niezdrowe odżywianie, ale przede wszystkim brak aktywności fizycznej. Często szukamy wymówek, że nie mamy czasu na wysiłek fizyczny. Tłumaczymy się nadmiarem obowiązków. A jeżeli dokładnie przyjrzymy się naszym zajęciom w ciągu dnia, okazuje się, że dużo czasu tracimy na oglądanie telewizji czy surfowanie po Internecie.
Czytaj więcej

Modyfikacje hamulców w sleeperze. O czym koniecznie należy pamiętać?

10 sierpnia 2019 r.

Poprawa możliwości samochodu, czy to przez kompleksowy tuning, czy wprowadzanie pojedynczych usprawnień, stała się w ostatnich latach niezwykle modna. Należy jednak pamiętać, że dodawanie autu większej mocy powinno być zawsze poprzedzone odpowiednimi przeróbkami w układzie hamulcowym. Nawet jeśli w grę wchodzi modyfikacja w kierunku tzw. sleepera, czyli samochodu wyczynowego, a nie sportowego.
Czytaj więcej

Ile kosztuje wypożyczenie auta w wypożyczalni na lotnisku w Warszawie?

26 lipca 2019 r.

Wynajem samochodów w Polsce to usługa stosunkowo nowa, ale już zyskała szerokie grono zwolenników. Nie jest to już też usługa kierowana wyłącznie do osób zamożnych.
Czytaj więcej