Pracuj w nowym supermarkecie w parku handlowym Glinianka w Łubnej

1 marca 2023 r.

Powoli dobiega końca budowa parku handlowego Glinianka zlokalizowanego w Łubnej. Sieć Carrefour, która otworzy w nowym centrum swój supermarket rozpoczęła już poszukiwania pracowników do nowego sklepu. Firma szuka osób na stanowiska podstawowe oraz kierownicze. Pracę w Carrefour znajdą zarówno osoby z doświadczeniem w handlu oraz takie, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową w tej branży.
Czytaj więcej

Czym jest waporyzator i co warto o nim wiedzieć?

24 lutego 2023 r.

Przyjmowanie suszu roślinnego w postaci par do inhalacji jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem, które pozwala miłośnikom ciekawych smaków i ziołolecznictwa korzystać z dobrodziejstw przyrody. W związku z tym, że coraz więcej osób dołącza do wapowania, warto przez chwilę zastanowić się, jak wygląda, jak działa i co w ogóle warto wiedzieć o samym urządzeniu, które do niego służy.
Czytaj więcej

Co warto wiedzieć o odzieży chłodzącej?

23 lutego 2023 r.

Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, jak ważne jest posiadanie odpowiedniej odzieży w zakładzie pracy. Ma ona na celu nie tylko ochronę osobistego ubrania przed zniszczeniem, lecz przede wszystkim ma zapewniać odpowiednie zabezpieczenie zdrowia, a nawet życia. Szczególnie istotna jest w tym wypadku specjalna odzież chłodząca. Co powinno się o niej wiedzieć przed jej zakupem?
Czytaj więcej

Jakie koszty ponosi franczyzobiorca?

22 lutego 2023 r.

Koszty franczyzy to jedna z podstawowych kwestii analizowanych przez przedsiębiorców, którzy mają świadomość tego, co to jest franczyza i decydują się na podjęcie działalności gospodarczej w tej formie.
Czytaj więcej

Szalunek tracony - wszystko co chcesz wiedzieć

21 lutego 2023 r.

Podczas budowy elementów betonowych, takich jak wieńce, niezbędne jest użycie szalunków, aby zapewnić ich właściwe wykonanie i trwałość. W ostatnim czasie deskowanie tracone stało się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, a to ze względu na wiele zalet, jakie oferuje.
Czytaj więcej

Przebudzenie - nowy singiel NDZ (VIDEO!)

17 lutego 2023 r.

W środę na platformie YouTube miała miejsce premiera nowego singla rapera z Góry Kalwarii, Kamila NDZ.
Czytaj więcej

Praca w Górze Kalwarii - gdzie możesz ją znaleźć?

17 lutego 2023 r.

Góra Kalwaria znana jest głównie dzięki swoim licznym zabytkom: kościołom, cmentarzom, Pałacowi Biskupiemu czy też kaplicy świętego Antoniego z Padwy. Warto jednak wiedzieć, że oprócz wielu ciekawych miejsc do zwiedzania, miasto oferuje także miejsca pracy, które pomogą się spełnić niejednej osobie. Gdzie można znaleźć zatrudnienie w Górze Kalwarii? W jakich zawodach jest ono szczególnie pilnie potrzebne?
Czytaj więcej

Jaki osprzęt wykorzystuje się w koparkach?

17 lutego 2023 r.

Koparki to maszyny o wszechstronnym zastosowaniu, kojarzące się głównie z placem budowy. Jednak sprzęt ten stosuje się też między innymi w gospodarstwach rolnych i to na tym zastosowaniu skupiamy się w poniższym artykule. Jaki osprzęt przydaje się w koparkach do zastosowania rolniczego? Jakie części do maszyn rolniczych warto kupić?
Czytaj więcej

Aranżacja nowoczesnej kuchni

15 lutego 2023 r.

Jak zaaranżować kuchnię, żeby była nowoczesna, zarówno pod kątem designu jak i funkcjonalności? Zadbaj o właściwe wyposażenie i dobór kolorów. Dopasuj przestrzeń do swoich indywidualnych potrzeb.
Czytaj więcej

Co to jest upadłość konsumencka?

15 lutego 2023 r.

O upadłości konsumenckiej słyszy się dość często w kontekście osób fizycznych, zadłużonych i niewypłacalnych. Rozwiązanie to, nie należy do najłatwiejszych procesów, mimo wszystko jest niezwykle skuteczne oraz rozsądne, oczywiście tylko w niektórych przypadkach.
Czytaj więcej