Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Podmurówka betonowa - dlaczego warto?

5 czerwca 2022 r.

Podmurówka powinna być dostosowana do typu ogrodzenia. Jeśli jest ono ciężkie lub stawia się je na niestabilnym lub nierównym podłożu, wymagana jest wylewana podmurówka pod ogrodzenie. Jej wysokość i głębokość osadzenia w gruncie zależy również od wagi samego płotu, a także miejsca usytuowania. Powinna być bowiem osadzona poniżej poziomu przemarzania gruntu, co wygląda różnie w różnych regionach Polski. Niektóre lekkie konstrukcje ogrodzeniowe nie wymagają podmurówki i stawia się ją przeważnie w celach ozdobnych. W takim wypadku znakomitym rozwiązaniem jest gotowa prefabrykowana podmurówka ogrodzeniowa.
Czytaj więcej

Dlaczego dieta ketogeniczna jest tak popularna?

3 czerwca 2022 r.

Czy słyszałeś już o diecie ketogenicznej? A może sam ją stosujesz? To jedna z najpopularniejszych diet ostatnich lat i choć ma naprawdę wielu przeciwników, grono zwolenników nieustannie się powiększa i coraz więcej osób decyduje się zaufać jej twórcom. Keto dieta, czyli dieta wysokotłuszczowa i jednocześnie niskowęglowodanowa, ma szereg zalet, które pomagają niezdecydowanym podjąć decyzję o jej wypróbowaniu. Co to za zalety? Jakie czynniki mają wpływ na ogromną popularność diety ketogenicznej? Zapraszamy do lektury.
Czytaj więcej

Jak działa biogazownia rolnicza?

3 czerwca 2022 r.

Jak działa biogazownia rolnicza? Z tym pytaniem boryka się wielu rolników i nie tylko. Nie ma w tym nic dziwnego- alternatywne źródła energii zyskują na popularności w Polsce z roku na rok coraz bardziej.
Czytaj więcej

Analiza umów deweloperskich – Warszawa ma najlepszą kancelarię ds. nieruchomości

3 czerwca 2022 r.

Umowa deweloperska jest dokumentem o charakterze prawnym. Na jej podstawie deweloper zobowiązuje się do ustanowienia lub przeniesienia na nas jako nabywców, prawa do nieruchomości, w zamian za uiszczenie świadczenia pieniężnego. Zawiera ustalenia wiążące dla stron sygnujących.
Czytaj więcej

Jak znaleźć pracę dla studentów w Warszawie?

1 czerwca 2022 r.

Warszawa – największe miasto w Polsce. Wydawałby się, że stoi otworem dla młodych ludzi nie tylko ze względu na bogatą ofertę edukacyjną czy też propozycje turystyczne i rozrywkowe ale szeroki rynek pracy. Powszechnie wiadomo, że niektórzy pracodawcy stawiają na ludzi ze statusem studenta. Związane jest to z rodzajem umów, jakie można zaproponować studentom (są one korzystne dla pracodawców). Ofert pracy dla studentów jest więc sporo, a te warszawskie są również korzystne ze względu na oferowaną stawkę.
Czytaj więcej

Działki na Mazurach. Ucieknij z miasta i zamieszkaj nad jeziorem

26 maja 2022 r.

Wyobraź sobie, że wychodzisz z pracy. Otwierasz auto, wsiadasz, zatrzaskujesz drzwi. Włączasz Twoją ulubioną muzykę. Świat za oknami zaczyna się poruszać, jedziesz między drzewami i polami. Co jakiś czas dostrzegasz w pobliżu błękitną taflę wody. Pokonujesz kolejne kilometry w rytm dźwięków lecących z głośników.
Czytaj więcej

Jak zachęcić dziecko do zdrowego odżywiania?

26 maja 2022 r.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko odżywiało się zdrowo, musisz zacząć uczyć je zdrowych zasad odżywiania. I na nic tu tłumaczenia mu, że coś musi się znaleźć się na jego talerzu, bo jest zdrowe. Czasami trzeba posłużyć się sprytem i pomysłowością. W jaki więc sposób zachęcić dziecko, aby odżywiało się zdrowo?
Czytaj więcej

Rozwijaj pasję i umiejętności z kursem rysunku na ASP

25 maja 2022 r.

Przygotuj się do egzaminu na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie i dostań się na tę prestiżową uczelnię. Weź udział w kursie na ASP, który poprowadzi Cię do osiągnięcia wymarzonego celu.
Czytaj więcej

Jak założyć lokatę online?

24 maja 2022 r.

Nie chcesz, żeby Twoje oszczędności straciły na wartości i rozważasz założenie lokaty? To rozsądna decyzja. W ten sposób z łatwością i bez zbędnego ryzyka pomnożysz zgromadzone pieniądze. Do tego zabezpieczysz je, np. przed kradzieżą. Aby zawrzeć taką umowę, najlepiej udać się do placówki banku. Nie możesz tego zrobić? Rozwiązaniem jest założenie lokaty online. Sprawdź, jak to zrobić.
Czytaj więcej

Internet dla gracza - jaki będzie najlepszy?

24 maja 2022 r.

Przed dokonaniem wyboru usługodawcy internetowego warto zastanowić się, w jaki sposób będziemy korzystać z sieci. Tylko dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować najodpowiedniejszą dla siebie usługę. Zobacz, jakie wymogi powinien spełniać internet dla graczy.
Czytaj więcej