Zacznij przygodę ze sportami wodnymi!

20 marca 2023 r.

Pływanie, kitesurfing, surfing, żeglarstwo, kajakarstwo – to tylko niektóre sporty wodne, które są doskonałym sposobem spędzania czasu. Ich uprawianie przynosi dużo adrenaliny i satysfakcji oraz wpływa na poprawę zdrowia i samopoczucia. Pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody ze sportami wodnymi jest wybór dyscypliny, która Ci odpowiada. Poznaj propozycje, które na pewno dostarczą Ci wiele pozytywnych wrażeń.
Czytaj więcej

Żywica - nowy singiel NDZ (VIDEO!)

19 marca 2023 r.

W środę na platformie YouTube miała miejsce premiera nowego singla rapera z Góry Kalwarii, Kamila NDZ.
Czytaj więcej

Potężna kara dla Deutsche Bank za działania przeciwko Frankowiczom

17 marca 2023 r.

Witajcie! Dzisiaj rozmawiamy z ekspertem, który pomoże nam zrozumieć skomplikowaną sprawę dotyczącą kary nałożonej na Deutsche Bank za działania przeciwko Frankowiczom.
Czytaj więcej

Historia skryta w naturze – jakie dokumenty National Geographic obejrzeć?

16 marca 2023 r.

Natura to obserwatorka dziejów. Jest częścią wszystkich zmian, które zachodzą w świecie, dlatego też to właśnie w niej skryte są największe tajemnice każdego wieku. Chcesz poznać zagadki, które pozostawiła po sobie cywilizacja Majów? A może wolisz wyprawę do zatopionego Titanica? Sprawdź, które dokumenty National Geographic zabiorą cię w niesamowitą historyczną podróż i przygotuj się na potężną dawkę wiedzy.
Czytaj więcej

20-letnia Oliwia Komosa wśród najpiękniejszych mieszkanek Mazowsza

14 marca 2023 r.

20-letnia Oliwia Komosa z Góry Kalwarii znalazła się wśród pół-finalistek tegorocznej edycji konkursu Miss Województwa Mazowieckiego / Miss m. st. Warszawy.
Czytaj więcej

Leczenie kanałowe - jakie są objawy i przyczyny oraz jak skutecznie leczyć kanały zębowe?

14 marca 2023 r.

Boisz się udać do dentysty, aby nie dostać wyroku, że jedynym ratunkiem dla Ciebie jest leczenie kanałowe? Czy na pewno ten zabieg jest konieczny właśnie w Twoim przypadku? Czy jest to takie straszne? Czy masz się czego bać? Nasz artykuł pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czytaj więcej

RipGangSquad przedstawia nowy teledysk

11 marca 2023 r.

Po ośmiu premierach w ubiegłym roku małżeński duet wraz z gośćmi wraca z kolejną dawką świetnych ujęć i prawdziwego hip-hopu.
Czytaj więcej

Jakie są rodzaje reklam na LinkedIn i jakie są ich funkcje?

11 marca 2023 r.

LinkedIn coraz bardziej wpływa na realia rynku pracy i procesów rekrutacji. Jak większość z platform, zawiera także przestrzenie reklamowe. Jakie są dostępne typy reklam? Jak się promować na tej platformie?
Czytaj więcej

Tanie loty z Okęcia? Jak szukać najlepszych połączeń lotniczych

10 marca 2023 r.

Górę Kalwarii od największego polskiego lotniska zlokalizowanego na warszawskim Okęciu dzieli tylko ok. 30-40 min drogi samochodem. Stwarza to okazję do podróżowania po całym świecie, które jak najbardziej może być tanie. Dowiedz się, gdzie i jak szukać najkorzystniejszych cenowo lotów.
Czytaj więcej

Wielkanocnie – tradycyjnie, ale… w restauracji!

9 marca 2023 r.

Polska Wielkanoc zachwyca feerią barw. Kolorowo jest w domach i na stolach, nawet jeśli Święta wypadają wyjątkowo wcześnie, nie zielenią się trawniki, a na drzewach pojawiają się dopiero pierwsze maleńkie pączki. I choćby nie pachniało jeszcze wiosną, to pachnie świątecznie w domach. Najpierw środkami czystości, bo to okazja do wiosennych porządków, potem pieczonymi ciastami – drożdżowymi babami i mazurkami. Może jednak warto mocniej postawić na wypoczynek i dać się obsłużyć innym w tych wielkanocnych klimatach?
Czytaj więcej