Zaprojektuj swoją łazienkę z profesjonalistami w tych sklepach!

Dodano: 28 października 2022; Zbieranie inspiracji, projekt łazienki, harmonogram prac i zakupy — to podstawowe etapy każdego remontu. Każdy z nich musi być wykonany z należytą starannością, by ostateczny efekt sprostał oczekiwaniom, budżet nie przekroczył zaplanowanego, a w pracach nie było większych opóźnień. Biorąc pod uwagę ilość niezbędnych kroków oraz stopień skomplikowania każdego z nich, doskonałym pomysłem jest gotowy projekt łazienki. Gdzie zrobić go w Warszawie i czy możesz mieć wówczas pewność, że wnętrze będzie dopasowane do Twoich potrzeb?

Jak zrobić projekt łazienki dopasowanej do Ciebie?

Poszukujesz usług projektowania łazienki w Warszawie? Odwiedź jeden ze stołecznych salonów Komfort! W naszych sklepach znajdziesz nie tylko bogatą ofertę produktów, dzięki którym stworzysz wyjątkową aranżację swojego wnętrza, ale też możliwość skorzystania z pomocy konsultantów przy wyborze konkretnych rozwiązań, a także szeroki wachlarz usług obejmujących między innymi projekt łazienki z wykonaniem. 

Stworzony przez projektantów w Komfort Warszawa projekt łazienki zawsze jest oparty na tym, czego Ty oczekujesz od swojego wnętrza. Nie musisz mieć przy tym bardzo sprecyzowanej wizji — pomożemy Ci znaleźć inspiracje i pomysły, które pozwolą uzyskać efekt dopasowany do Twoich preferencji i potrzeb. 

Ile kosztuje projekt łazienki w Komfort?

Korzystając z usług projektantów Komfort, zyskujesz coś więcej niż tylko projekt łazienki. Zapewniamy Ci kompleksowe wsparcie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze, a sam remont będzie znacznie łatwiejszym doświadczeniem.

Ceny naszych usług, podobnie jak nasze produkty, są szyte na miarę. Ile kosztuje projekt łazienki w Komforcie? Może być całkowicie darmowy, jeśli po spotkaniu z projektantem zdecydujesz się na zakupy u nas na określoną kwotę. Jednocześnie nawiązując współpracę z nami, możesz zyskać wyjątkowo korzystne oferty na zakup produktów niezbędnych do realizacji projektu. Pamiętaj — w pakiecie zawsze jest taniej. Doskonałą jakość otrzymujesz gratis.

Projekt i wykonanie łazienki — Komfort Warszawa

Interesuje Cię kompleksowa oferta wyposażenia oraz projektowania łazienki w Warszawie? Odwiedź jeden z dogodnie położonych salonów Komfort na terenie stolicy lub w jej bezpośrednim sąsiedztwie.

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Mineralna 3, Warszawa

Szukasz salonu Komfort położonego w jednej z południowo-zachodnich dzielnic Warszawy? Odwiedź galerię Centrum Krakowska 61 przy ulicy Mineralnej 3. Znajdujemy się w pobliżu węzła przesiadkowego P+R Aleja Krakowska oraz Południowej Obwodnicy Warszawy. Zapraszamy również mieszkańców okolicznych miejscowości, szczególnie Pruszkowa, Janek i Raszyna.

Mineralna 3, 01-001 Warszawa

885 987 583

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Malborska 49, Warszawa

Zlokalizowany do niedawna przy ulicy Malborskiej 37 obecnie mieści się na terenie Centrum Handlowego Targówek. Oznacza to doskonały dojazd dla osób, które przyjeżdżają do nas z nie tylko z okolicznych dzielnic (Bródno, Targówek), ale także pobliskich miejscowości. Jeśli poruszasz się komunikacją miejską, dojedziesz do nas każdą linią zatrzymującą się na przystanku Geodezyjna, Ząbki-Radzymińska lub CH Marki.

Malborska 49, 03-286 Warszawa

885 982 456Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Głębocka 13, Warszawa

To kolejny salon Komfort znajdujący się w pobliżu Bródna i Targówka; jego lokalizacja jest dogodna także dla mieszkańców Białołęki, Żerania oraz okolicznych miejscowości, takich jak Michałów, Żarów czy Łomianki. Dzięki biegnącej w pobliżu drodze S8 łatwo dojedziesz do nas również z Legionowa i okolic.

Głębocka 13, 03-287 Warszawa

691 350 982

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Elektronowa 2, Warszawa

Pełną ofertę wyposażenia łazienek znajdziesz też w sklepie Komfort znajdującym się w najbliższej okolicy Auchan Modlińska. Osoby poruszające się komunikacją miejską trafią do nas z przystanków Warszawa Toruńska oraz Żerań FSO. Samochodem dojedziesz do nas nawet w kilkanaście minut, jadąc z Targówka, Pragi lub innych okolicznych dzielnic.

Elektronowa 2, 03-219 Warszawa

887 776 684

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Plac Szwedzki 3, Janki

Mieszkasz w okolicy takich dzielnic jak Ursus czy Włochy lub jednej z najbliższych miejscowości — Pruszkowa, Raszyna, Sękocina lub Piastowa? Odwiedź salon znajdujący się w centrum HOMEPARK Janki i zapoznaj się z bogatym asortymentem wyposażenia łazienek w jednym z największych sklepów Komfort.

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

691 761 493


zdjęcie: komfort.pl