Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Wirtualne Mistrzostwa Polski Tang Soo Do

Dodano: 6 kwietnia 2020; Pomimo kwarantanny i wszędobylskiej niepewności sportowcy z Góry Kalwarii mają się całkiem dobrze.

Polska Federacja Tang Soo Do zorganizowała pierwsze w Polsce Wirtualne Mistrzostwa Polski Tang Soo Do.W rywalizacji sportowej wzięły udział kluby sportów walki z całej Polski. Klub CTSD z G.K. wywalczył srebro w bardzo dobrze osadzonej kategorii układów formalnych do 7 Gup (stopień uczniowski). Srebrny medal (wysłany z zachowaniem bezpieczeństwa epidemiologicznego pocztą) wywalczył Stanisław Nowicki - 7 Gup Tang Soo Do . Na co dzień uczeń klasy 4a szkoły w Baniosze.  Już wkrótce nasi zawodnicy wezmą udział w Wirtualnym Pucharz Polski TSD, gdzie będziemy mogli się zmierzyć w formułach układów z bronią białą a także kreatywną formą  treningów w dobie pandemi.

Fot i info. Tomasz Nowicki
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (5)

Jam jest

Data: 8 kwietnia 2020, 20:57 No jasne. Pocztowcy są wirusoodporni. Najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.

Centrum TSD

Data: 9 kwietnia 2020, 22:23 Z tego co wszędzie piszą czas przetrwania wisa bez nosiciela bezpośrednio na różnym materiale jest mocno ograniczony. W niektórych wypadkach - materiałach nawet do kilku godzin. O ile paczkę się otwiera w zabezpieczeniu to zawartość zanim dojdzie będzie już dawno \"czysta\". Swoją drogą jest to i tak chyba póki co najbezpieczniejsza droga. Nie wiem po co tyle złośliwości w tak mało konstruktywnym komentarzu ?

Centrum TSD

Data: 9 kwietnia 2020, 22:30 Trzymajcie za nas kciuki. Kolejna edycja już trwa.
Tym razem bierzemy udział w Wirtualnym Pucharze Polski Sztuk Walk.

https://www.facebook.com/TsdGoraKalwaria/videos/2577130799222560/

Jeżeli ktoś czuje się na siłach i ma możliwości wystartowania w wydarzeniu serdecznie zapraszamy.
Tang Soo.Jam jest

Data: 10 kwietnia 2020, 19:00 Zagwarantuje człowieku, że droga listonosza jest wolna od wirusów. Sami się zamykają wszyscy najchętniej w bunkrach jakichś. Kurierzy i listonosze - na drogach. #zostan?

Centrum TSD

Data: 19 kwietnia 2020, 10:13 STOP hejterom. Zamiast do zbędnej dyskusji zapraszamy do udziału w Pucharze Polski TSD. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich chcących spróbować swoich sił i przede wszystkim bezpłatne.
Wspierajmy kreatywność, ruch a także sportową rywalizację nie tylko naszej młodzieży.

Pokażmy, że mamy czym się wykazać.
https://www.facebook.com/groups/PFTSD.FRIENDS/