Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Sukces Stanisława Nowickiego w Wirtualnych Mistrzostwach Świata

Dodano: 22 maja 2020; Pierwsze tak duże wydarzenie zorganizowane w historii nie tylko Polski, ale też 19 krajów z całego świata. Ponad 450 zawodników począwszy od Afryki przez Europę do najdalszych zakątków świata stanęło w tak odmiennej od innych, jak i nowatorskiej rywalizacji sportowej spowodowanej wszędobylską pandemią.

W ubiegłym tygodniu 50 międzynarodowych sędziów i posiadaczy pasów mistrzowskich (do 9 Dan) ocieniało wysiłki sportowców związanych z tradycyjnymi formułami sztuk walk. W historię I Wirtualnych Mistrzostw Świata Sztuk Walk wpisało się nasze  miasto Góra Kalwaria oraz nasza największa duma Stanisław Nowicki.

Posiadacz fioletowego pasa (7Gup) zasłużenie wywalczył dwa prestiżowe tytuły Vice Mistrza Świata układów tradycyjnych i układów z bronią białą. Jego kunszt  i bardzo wysoki, jak na 10-latka poziom techniczny podkreśla fakt, że uległ on jedynie reprezentantom Republiki Południowej Afryki niewielką stratą sięgającą 7 punktów w 200 stopniowej skali ocen.   

Jako trener jestem dumny z tak wysokich osiągnięć naszych podopiecznych. Mam nadzieję, że trudny dla wszystkich sportowców czas kwarantanny nie poszedł na marne, a jej efektywne spożytkowanie jest motorem do kolejnych sportowych wyzwań.   Dziękuję wszystkim, którzy z nami startowali oraz za nas trzymali kciuki.  

Tomasz Nowicki - Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Centrum TSD

Data: 22 maja 2020, 23:22 https://www.facebook.com/tom.tomasz.37/videos/pcb.3227744700604086/3227724020606154/?type=3&theater

Jesteśmy Górą!!!