Skuteczne zarządzanie firmą z najlepszymi systemami i narzędziami

Dodano: 8 lipca 2022; Prowadzenie własnej działalności wymaga wielu ważnych umiejętności. Podejmowanie trudnych decyzji, rozwiązanie konfliktów, wyznaczanie celów – można długo wymieniać, ale nie da się ukryć, że to ciężki kawałek chleba. Pewnych cech nie da się nauczyć: nie sposób zdobyć niektóre umiejętności interpersonalne, ale na pewno niektóre zadania można oddelegować lub usprawnić. Przy nich pomocny na pewno okaże się system CRM dla firm.

Czym jest oprogramowanie do zarządzania firmą?

To bardzo proste i intuicyjne w działaniu systemy, które stanowią potężne wsparcie dla Twojego biznesu. System CRM dla firm pozwoli Ci zoptymalizować wykorzystanie zasobów firmy, a także poprawić relacje z kontrahentami. Brzmi dobrze? Pora dowiedzieć się więcej!

Program do zarządzania firmą – z czego się składa?

System CRM dla firm składa się zwykle z podstawowych, niezbędnych funkcjonalności, bez których ciężko wyobrazić sobie działanie firmy. W Existo oferujemy Ci pakiet Microsoft: bez jego narzędzi ciężko wyobrazić sobie pracę, prawda?

W systemie, który przygotujemy specjalnie dla Ciebie, znajdą się aplikacje, które nie tylko umożliwią, ale też ułatwią Ci pracę:

- Poczta Exchange – wygodny system pocztowy bez reklam i spamu z kalendarzem i książką adresową, dostępny z każdego urządzenia,
- One Drive – wirtualny dysk, na którym możesz przechowywać wszystkie dane. Są chronione, a chmura pozwala na pracę w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca,
- Microsoft Teams – wygodna platforma do komunikacji. Dzięki niej Twoi pracownicy, kontrahenci i klienci mają stały, bezpieczny kontakt,
- Microsoft Azure – zaawansowane bazy danych, dedykowane oprogramowanie i wirtualne maszyny, które dopasowujemy do Twoich potrzeb,
- Power BI – system narzędzi, który ma wgląd we wszystkie dane firmy. Moduł tworzy proste w odbiorze raporty, dzięki którym możesz od razu reagować na problemy,
- Pakiet aplikacji biurowych – ostatni, ale kluczowy w każdej firmie pakiet to coś, bez czego żaden pracownik nie może funkcjonować. Word, Excel, PowerPoint, Publisher i inne programy to niezbędnik. A my cały ten zestaw możemy dla Ciebie przygotować.

Najlepsze oprogramowanie do zarządzania firmą

Może Ci się wydawać, że większość z tych rozwiązań jest zbyteczna lub nie spełnia potrzeb Twojej firmy, ale zapewniamy: system CRM dla firm sprawia, że jednostka wkracza na zupełnie nowy poziom. Korzystają na tym wszyscy:

- pracownicy, których praca jest przyjemniejsza i łatwiejsza,
- klienci, którzy zawsze są obsługiwani z najwyższym profesjonalizmem,
- Ty, właściciel firmy, ponieważ wszystko działa sprawnie w jednym module i możesz mieć rękę na pulsie praktycznie cały czas.

Wdrożenie systemu jest proste i szybkie: już po kilku dniach będziesz mógł sprawnie działać, a w razie ewentualnych problemów, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Pomożemy Ci wprowadzić rozwiązania, rozbudować je, ale tez doradzimy w razie problemów z CRM. Możesz na nas liczyć!