Pracuj w nowym supermarkecie w parku handlowym Glinianka w Łubnej

Dodano: 1 marca 2023; Powoli dobiega końca budowa parku handlowego Glinianka zlokalizowanego w Łubnej. Sieć Carrefour, która otworzy w nowym centrum swój supermarket rozpoczęła już poszukiwania pracowników do nowego sklepu. Firma szuka osób na stanowiska podstawowe oraz kierownicze. Pracę w Carrefour znajdą zarówno osoby z doświadczeniem w handlu oraz takie, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową w tej branży.

Carrefour to jeden z liderów handlu spożywczego, która posiada w Polsce już ponad 900 sklepów w różnych formatach - od dużych hipermarketów po niewielkie sklepy osiedlowe. Za miesiąc otworzy ona również swój nowy supermarket w nowo powstającym parku handlowym Glinianka, zlokalizowanym w podwarszawskiej gminie Góra Kalwaria.

W związku z otwarciem nowego sklepu, sieć rozpoczęła poszukiwania 20 kandydatów do swojego zespołu. Rekrutacja dotyczy zarówno stanowisko podstawowych czyli doradców klienta w różnych sektorach m.in. w sektorze produktów świeżych lub suchych, jak również osób na stanowiska kierownicze: koordynatorów powierzchni sprzedaży. Dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń, pracę w Carrefour mogą podjąć nawet osoby bez doświadczenia w handlu. Dla sieci liczy się przede wszystkim chęć podjęcia pracy i pozytywne nastawienie:

- Dla nas liczy się człowiek, a sprawa wykształcenia i doświadczenia jest drugoplanowa – mówi Artur Żmuda - Kierownik nowego supermarketu Carrefour w parku handlowym Glinianka. Najważniejszym kryterium, które decyduje o przyjęciu nowej osoby jest po prostu chęć podjęcia pracy, a nie wiek czy znajomość języków obcych. Dzięki szerokiemu systemowi szkoleń w Carrefour pracownicy szybko uzupełnią wiedzę i pozyskują nowe umiejętności potrzebne do wykonywania swoich obowiązków – dodaje Artur Żmuda.

Carrefour oferuje stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy na czas nieokreślony już po pół roku. Ponadto, firma daje możliwość dostosowania wymiaru etatu do potrzeb pracownika. Oferuje także szkolenia zawodowe i specjalistyczne oraz system benefitów pracowniczych, takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, karta MultiSport, świadczenia socjalne i nagrody motywacyjne. Ponadto, pracownicy Carrefour od pierwszego dnia pracy mają dostęp do atrakcyjnych zniżek w sklepach sieci.

Rekrutacja skierowana jest do osób, które cenią sobie pracę w zespole oraz cechują się odpowiedzialnością i pozytywnym podejściem do dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Do obowiązków nowo zatrudnionych osób będzie należało  m.in. dbanie o estetykę sklepu i dostępność produktów na półkach oraz zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta poprzez udzielanie porad dotyczących produktów, informowanie o ofertach specjalnych i obsługę zamówień.

(inf. prasowa)

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (2)

Ewa

Data: 1 marca 2023, 16:42 Ciekawe ile będą płacili na godzinę???

mieszkaniec

Data: 2 marca 2023, 08:19 minimalną