Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Powiat chce wybudować wiadukt w Sierzchowie

Dodano: 30 lipca 2021; Przebudowa drogi powiatowej na odcinku od Sobikowa do Sierzchowa jest w ostatniej fazie realizacji.

Obecnie trwa układanie nowej nawierzchni jezdni, która będzie szersza, tak aby po obu stronach jezdni mógł odbywać się ruch pieszy i rowerowy.

Starosta piaseczyński Ksawery Gut zapowiedział kontynuację prac na tej drodze. Chodzi o budowę wiaduktu PKP w Sierzchowie wraz z jego przebudową do Dobiesza oraz remont tej drogi od Dobiesza do Chojnowa. Całe zadanie może kosztować około 12 mln zł.   

Powiat złożył wniosek o dofinansowanie tej inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład.

(mat)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

Jan

Data: 30 lipca 2021, 09:35 Asfalt kładą, ale niech o rowach nie zapomną, bo nas pozalewa przy każdych opadach. Zresztą widać nawet teraz, że wystarczy chwila intensywnego deszczu i to, co teraz pozostało po rowach, pełne, równo z asfaltem. Nowy asfalt cieszy, ale jak wszystko będzie zrobione to ludzie dopiero odczują ulgę.

obserwatorka

Data: 30 lipca 2021, 18:19 Jeżeli przebudują wiadukt w Sierzchowie to niech wyprostują tą drogę za wiaduktem i zakręt w lesie w Dobieszu te zakręty to utrapienie .

@obserwatorka

Data: 30 lipca 2021, 19:24 popieram wyprostować te zakręty za wiaduktem i za dobieszem w lesie zakręt a ma 90 stopni szok

zły

Data: 1 sierpnia 2021, 08:33 Już widzę jak nasi wspaniali drogowcy będą nowy wiadukt budować standardowo co najmniej rok czasu. Moźe zamówimy u Chińczyków tą robotę - zrobią to pewnie w tydzień i na pewnoduźo taniej. ..