Policjanci i strażnicy miejscy kontrolują plażę w Górze Kalwarii

Dodano: 3 sierpnia 2022; W trakcie wakacyjnej kampanii Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą promowane są bezpieczne zachowania wśród mieszkańców wypoczywających nad wodą. Kontrolowane są również dzikie kąpieliska, gdzie obowiązuje zakaz kąpieli. Miejsca te kontrolują policjanci wspólne ze strażnikami miejskimi.

W ramach wakacyjnej kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwa nad wodą" promowane są bezpieczne zachowania wśród mieszkańców powiatu piaseczyńskiego wypoczywających nad akwenami wodnymi. Niestety w dalszym ciągu wiele osób decyduje się na spędzanie wolnego czasu na terenie tzw. "dzikich kąpielisk". Te miejsca co roku systematycznie kontrolowane są przez policjantów oraz strażników miejskich. Należą do nich między innymi plaża w Ciszycy, Gassach, Górze Kalwarii. Przypominamy, że w tych miejscach obowiązuje zakaz kąpieli do którego należy się stosować.

Apelujemy o odpowiedzialne zachowania podczas wypoczynku nad wodą. W tym celu nalezy wybierać strzeżone kąpieliska i stosować się do ich regulaminów. Pamiętajmy również o zachowaniu trzeźwości podczas kąpieli. Alkohol i środki odurzające ograniczają właściwe postrzeganie zagrożeń, co w połączeniu z brawurą i przecenianiem swoich możliwości pływackich, może stać się przyczyną tragedii!

asp. Magdalena GąsowskaDodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Haahahah

Data: 3 sierpnia 2022, 13:46 Ci jak zwykle się nudzą może byście się tak korupcja zajęli w samorządzie itd ?