Pokłóciła się z partnerem i ruszyła w drogę. Mogło skończyć się tragedią
Dodano: 12 maja 2025; KPP w Piasecznie Policjanci piaseczyńskiej drogówki w Baniosze zatrzymali 43-letnią kobietę, która postanowiła wsiąść za kierownicę swojego auta mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu.
Kobieta tłumaczyła funkcjonariuszom, że pokłóciła się z partnerem i „długo się nie zastanawiając ruszyła w drogę". Ta jej nieodpowiedzialna decyzja mogła zakończyć się tragedią, ale na całe szczęście tak się nie stało.
Należące do niej auto trafiło na parking depozytowy, a 43-latkę w niedługim czasie czeka rozprawa w piaseczyńskim sądzie.
Policjanci przypominają: kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości to nie tylko przestępstwo - to również skrajna nieodpowiedzialność i realne zagrożenie dla życia i zdrowia – zarówno kierującego, jak i innych uczestników ruchu drogowego.
Dodaj swój komentarz




Najnowsze artykuły
- Karmy weterynaryjne – jak wybrać odpowiednią?
- Będą zmiany personalne w parafiach dekanatu czerskiego
- Długi weekend na Mazowszu!
- Powrót szkuty, czyli Wianki na Urzeczu 2025
- Już w sobotę 4. Bieg Królowej Bony w Czersku
- Czym jest odbiór elektroodpadów i jakie śmieci obejmuje?
- Zielone Świątki na Urzeczu
- Sklep BHP dla firm - jak kompleksowo zaopatrzyć pracowników?
- Firany – stylowy niezbędnik w aranżacji wnętrz
- Rzeźba Jezusa Chrystusa Ecce Homo zniknęła z rynku
Ostatnio na forum
Do Marta:
cyt: "czy uważasz, że Polska powinna się zwijać i wyjść...
Prawy: Bravo Jerzy !!!
Esencja.....
Popieram Twój wpis.
o2: Super news,rewelacja.
Będą zmiany personalne w parafiach dekanatu czerskiegoXxx: Może czas najwyższy zmienić księdza w Czersku
Będą zmiany personalne w parafiach dekanatu czerskiegoOla: Szkoda ze nie zmieni się proboszcz w Czersku ...bo czas najwyższy
Dzidziuś
Dobra rada
@
Czersk Zamek
bunio