Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Podziękowania dla policjantów z Góry Kalwarii

Dodano: 2 kwietnia 2020; Od kilkunastu już dni policjanci kontrolują miejsca przebywania osób objętych kwarantanną. To nie jest łatwy czas dla kontrolowanych, jak i dla funkcjonariuszy. Tym bardziej cieszą słowa uznania i podziękowania jakie skierowała do policjantów mieszkanka Góry Kalwarii.

Mieszkanka Góry Kalwarii, która po powrocie z zagranicy objęta została obowiązkową kwarantanną, właśnie ją zakończyła. Na szczęście zdrowa mogła już wrócić do pracy. Jednak postanowiła w piśmie skierowanym do policji podziękować funkcjonariuszom z komisariatu w Górze Kalwarii. W słowach skierowanych do mundurowych z tutejszej jednostki, Pani Anna wyraziła wdzięczność za profesjonalizm, empatię i serdeczność z jaką spotkała się podczas systematycznych kontroli. „ Za każdym razem pytali mnie czy czegoś mi nie brakuje, czy nie potrzebuję jakiejkolwiek pomocy….za to serdecznie im dziękuję”.

(nadkom. Jarosław Sawicki)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (11)

Marek

Data: 2 kwietnia 2020, 11:01 To prawda.... Wielki szacun dla policji.:))

mieszkanka

Data: 2 kwietnia 2020, 13:19 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Pseudonim Brewicz

Data: 2 kwietnia 2020, 14:01 Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Andrzej

Data: 2 kwietnia 2020, 16:38 Znaczyłoby to że pani pojechała sobie na wycieczkę w czasie kiedy inni wracali. A może pani wracała ?
Tego zabrakło w artykule.

Niesamowite ..

Data: 3 kwietnia 2020, 08:58 Nic się nie dzieje to litanie pochwalne będą pisać ..

do osp

Data: 4 kwietnia 2020, 00:40 Strażacy dostajecie czerwoną kartkę za szaleńczą jazdę przez wieś bez sygnałów dźwiękowych (dysponuję nagraniem z monitoringu). Jak się okazało jechali do dopalającej się trawy. Czy wy w ogóle macie wyobraźnie i potraficie sobie wyobrazić dziecko na rowerku które przypadkiem wyjeżdża na ulicę? Przez wieś jedzie się maksymalnie 50 km/h. Jesteście z łapanki bez szkoleń, straż państwowa i medycy są przeszkoleni i wiedzą, że najważniejsze jest bezpieczeństwo a nie zabawa w wyścigi kilku tonowym wozem, który potrzebuje 200 metrów żeby się zatrzymać. STRAŻACY Z OSP NAUCZCIE SIĘ BEZPIECZNIE JEŹDZIĆ BO SIĘ SKOŃCZY TAK JAK W BRZEŚCACH.

trochę powagi

Data: 5 kwietnia 2020, 14:26 Kto podziękuje całej reszcie którzy chodzą do pracy i pracują ?
Chodzą bo Polonusy stoją ?

baba

Data: 5 kwietnia 2020, 18:11 Mieszkam przy głównej trasie z Góry Kalwarii przez Konstancin do Warszawy jest godzina 18,30 niedziela wieczorem ,samochód jedzie za samochodem!!! jakiś koszmar!! gdzie Ci ludzie jadą??? gdzie jest policja????? motorem ktoś jeździ co godzinę jakieś 200 na GODZINĘ!!! Rowerzyści, spacerowicze, nic się nie zmieniło!!!

do baba

Data: 6 kwietnia 2020, 02:19 Ludzie pracują po to żebyś ty mogła siedzieć i oglądać tv całymi dniami.

Bogdan Tymoteusz

Data: 6 kwietnia 2020, 07:07 A straży miejskiej to burmistrz chyba podziękował,wcale ich nie widzę. Żadnego z nich pożytku,ciekawe czy szef dotrzymał słowa : że za słup strażnicy zapłacą

baba

Data: 6 kwietnia 2020, 12:54 Po to siedzę w domu aby nie robić sztucznego tłoku w sklepach i na ulicy, dla Twojego między innymi dobra!!!!!
Akurat w niedzielę wszyscy wyruszyli do pracy!rowerami !