Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Od poniedziałku pogramy, pojeździmy ale nie popływamy

Dodano: 3 maja 2020; Od 4 maja zostanie otwarta część obiektów sportowych w gminie – poinformował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii.

W komunikacie zaznaczono, że funkcjonowanie obiektów będzie uwarunkowane pewnymi środkami ostrożności których skrupulatnie pilnować będą zwiększone ilości pracowników OSIR. Zastrzeżono  również, że w przypadku niskiej frekwencji godziny korzystania z obiektów mogą ulec zmianie.

W regulaminie obiektów zespołu basenowego poinformowano, że kryta pływalnia oraz plac zabaw nadal będą nieczynne. Natomiast skatepark, boisko piłkarskie, boisko do siatkówki plażowej oraz siłownia zewnętrzna czynne będą codziennie w godz.: 10.00 - 21.00. Przy czym, wejścia na te obiekty odbywać się będą w blokach 45– minutowych (tj. pierwsze wejście o godz. 10.00 – wyjście o 10.45, drugie wejście o godz. 11.00  - wyjście o godz. 11.45 itd. Ostatnie wejście o godz. 20.00).

Wprowadzono też limit osób korzystających w każdym bloku. Dla skateparku i siłowni zewnętrznej wynosi on 6 osób, dla boiska piłkarskiego 6 osób plus ewentualnie 1 opiekun / trener natomiast dla boiska do siatkówki plażowej 4 osoby plus ewentualnie 1 opiekun trener.

Regulamin wskazuje także, że każdy korzystający z obiektów przed rozpoczęciem ćwiczeń i po ćwiczeniach zobowiązany jest do dezynfekcji rąk oraz sprzętu sportowego, który ze sobą przyniesie. (środki do dezynfekcji zapewnia OSiR).

Korzystający z obiektów nie muszą mieć założonych maseczek ochronnych na twarz, natomiast są zobowiązania do zachowania dystansu społecznego podczas ćwiczeń tj. minimum 2 metry.

Szczegółowe regulaminy wszystkich obiektów można znaleźć na stronie internetowej CESiR-u.

(mat)
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!