Od Mixtape Góra Kalwaria do RIPGangSquad

Dodano: 8 sierpnia 2022; Już dzisiaj o godzinie 19.00 odbędzie premiera pierwszego klipu z nadchodzącej płyty RIPGangSquad do utworu Nie płacz autorstwa Czeczena i Joanny z gościnnym udziałem Mei i Tektywa. Realizatorem wszystkich do tej pory klipów pary jest HENDRIXMEDIA, Henryk Rajs.

Joanna to raperka pochodząca z Góry Kalwarii, która rozpoczynała rap w tym mieście min w składzie Mixtape Góra Kalwaria.  

Od 2 lat jest żoną pochodzącego z Komorowa rapera Czeczena. Owocem ich związku jest nadchodząca płyta RIPGangSquad, która podzielona na dwie części zawiera 42 utwory z legendami polskiej sceny hip-hopowej m.in : Liroy, Numer Raz (Warszawski Deszcz) , Nullo (Trzeci Wymiar) ,Dono (Tewu), Dmk  (Zarys Zdarzeń) Basti, Kaczmi (Nagły Atak Spawacza), Tektyw (7 łez/ Fractalle),  Eve X, Mei, Pęku (V.E.T.O.), Barney (Beat squad) Mleko (Born Juices).

Praca nad płytą trwała ponad 2 lata i już dziś  na kanale https://www.youtube.com/channel/UCOeNN6xXizsM9POnPHjGV0A możemy obejrzeć jej pierwsze efekty. Jeśli doceniacie pracę artystów wesprzyjcie ich subskrypcją i krótkim komentarzem.

(inf. prasowa)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Danuta

Data: 8 sierpnia 2022, 14:36 Doceniam pracę i ogromny wysiłek w realizacji swoich marzeń mojej córki Joanny i jej męża Rafała❤