Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Na 670 badań - 3 kierowców pod wpływem alkoholu

Dodano: 9 grudnia 2021; Policjanci skontrolowali trzeźwość 670 kierowców. Niestety ujawniono 3 osoby, które wsiadły za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu.

Ci kierowcy stracili uprawnienia i będą odpowiadać karnie. Dowód rejestracyjny stracił również kierowca furgonetki renault. Na ciągniętej przez jego samochód przyczepie znajdował się podnośnik z koszem teleskopowym, którego waga przekraczała możliwości ładunkowe przyczepy, natomiast pojazd nie spełniał warunków technicznych, by poruszać się z nią po drodze. Policjanci z wydziału ruchu drogowego ukarali go także dwoma mandatami karnymi na łączną sumę 500 złotych.

- W przeprowadzonych kontrolach udział wzięło 41 funkcjonariuszy. Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie działania „Trzeźwość i widoczność” będą kontynuowane - informuje nadkom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy KPP w Piasecznie.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (3)

OMG

Data: 9 grudnia 2021, 20:14 Prawie się wzruszyłem, artykuł o niczym.

Ala

Data: 9 grudnia 2021, 22:20 Na podwójnym gazie lepiej im się jeździ

Ja

Data: 10 grudnia 2021, 10:39 Tych 3 kierowców to panowie z posterunku hahaha... Tak pijani że nie widza lokali z nielegalnymi maszynami 😆 jeden zlikwidowali bo ktoś ich wziol za rączkę i zaprowadzil