Moja Dobra Karta zastąpiła lokalną Kartę Seniora oraz Kartę Dużej Rodziny.

Dodano: 22 maja 2024; Źródło: UMiG w Górze Kalwarii Moja Dobra Karta od teraz zawiera w sobie gminną Kartę Seniora i Kartę Dużej Rodziny ze zniżkami dla uprawnionych - poinformował Urząd Miasta i Gminy w Górze Kalwarii.


News will be here

Urzędnicy podkreślają, że posiadacze Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny nie stracą żadnych dotychczasowych zniżek, a uzyskując Moją Dobrą Kartę, otrzymają dodatkowe profity jak chociażby bezpłatne podróże liniami "L" kursującymi po naszej gminie.

Oczywiście jeżeli ktoś posiada Kartę Seniora, której ważność jest bezterminowa, nie musi jej zamieniaćna MDK, a posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą ją zamienić na MDK dopiero, kiedy straci ona swoją ważność.

Karta dostępna jest również w wersji mobilnej na telefon. Aplikacja do pobrania w sklepach Google Play oraz App Store.

Wszelkie szczegóły znajduja się również na stronie: https://karta.gorakalwaria.pl/
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (13)

Banda

Data: 22 maja 2024, 13:19 Wystarcz byście nic nam nie zabierali,a tak poprawdzie nas nie okradali.
Wczoraj nie było wody to tu, to tam, wystarczy na godzinę wstrzymać dostawę wody by przepłukać instalację wodną na koszt podatnika. Pamiętam czasy komuny i wiem jak się płucze układ. Im ciągle mało, zaraz podwyższą cenę za wodę i ścieki. Bardzo źle się stało , że wśród kandydatów na burmistrza nie wystartował ktoś normalny, czytaj uczciwy.

M

Data: 22 maja 2024, 13:37 A czy nie można zrobić też odwrotnie. tzn. posiadacze karty dużej rodziny na Górę Kalwarię mają uprawnienia na elki itd. Po co sto tysięcy kart tworzyć. Wiadomo że KDR Góra Kalwaria posiada mieszkaniec tego miasta.

Łobuzeria

Data: 22 maja 2024, 15:13 @Banda
Dzisiaj nie ma na Pijarskiej niedawno była woda, akurat teraz, jak ludzie wrócą z pracy przypadek ?
Zaraz zakażą odlewania,na szczęście nie mam ogródka !

niestały czytelnik

Data: 22 maja 2024, 18:01 @Banda
Na temat "Moja Karta" nie wypowiem się bowiem mam "Paszport Polsatu !
I jak każdy mam wodę, a w zasadzie gnój !
Nie napiszę więcej pozdrawiam wiernych czytelników gorakalwaria. regulamin mógłby nie zdzierżyć

Edek

Data: 22 maja 2024, 18:43 I po co to zawracanie d..y...głowy....take. ogromne profity z kartami że hohoho....koń by się uśmiał...

Olek K.

Data: 23 maja 2024, 07:40 Może to jest sposób na pozbycie się zapachów w mieście :
https://www.o2.pl/zdrowie/szokujace-ogloszenie-w-centrum-miasta-chca-zazegnac-kryzys-smrodowy-7030406223874720a

Icek

Data: 23 maja 2024, 09:59 @Edek
Nawet Giertych który jest mocno związany z naszym grajdołem. Ale o tym sza !

tylko spytałam

Data: 23 maja 2024, 11:06 Studzienki deszczowe udrożnione, będzie padać .

паспорт

Data: 25 maja 2024, 08:19 @tylko spytałam
Deszczu nie było, wiatru nie było, a drzewo leży ! Koło kina.

Babka

Data: 25 maja 2024, 17:21 A ja w związku z kartą nie wszyscy mogą podróżować darmo chociaż mają kartę bo nie ma do niekto

Babka

Data: 25 maja 2024, 17:37 Jeżeli chodzi o kartę komunikacji to dlaczego jest podział na lepszych i gorszych w gminie do części wiosek takich jak chociażby Brzumin Królewski Las Coniew autobus wogule nie dociera może pan burmistrz irada nie wiedzą że te wsie istnieją my musimy chodzić pieszo lub rowerem bo nie każdy może jechać samochodem i gdzie tu sprawiedliwość

@паспорт

Data: 27 maja 2024, 11:31 Drzewko ewidentnie ktoś złamał... Za to w centrum miasta runęła latarnia, przy samych pasach, całe szczęście, że nikogo nie było w pobliżu. Teraz nocą przejście nie oświetlone, bo tak się składa, że po drugiej stronie ulicy lampa nie świeci, a przed ratuszem świeci ich tyle co kot napłakał. Ciekawe jak długo będzie trwał ten stan... No i co z resztą latarń, czy ktoś tego pilnuje, czy najważniejsze to nawieszać kwiatków(w tym roku to jakieś badyle), lać wodę i niech sobie rdzewieją...

Góra to Dziura

Data: 28 maja 2024, 08:17 @@паспорт
Kiedyś nie świeciły w nocy dla oszczędności, ale to było widać jeśli ktoś był w podróży albo wyjrzał za okno.
Wiadomo że jak coś nie działa nie pobiera prądu to żadna tajemnica, ale żesię przewróciła sama to świadczy o tandecie jaką nam wciskają ,a jednak jak w tytule !