Mikołajki w hotelu Koszary Arche

Dodano: 5 grudnia 2022; W niedzielę hotel Koszary Arche zorganizował dla najmłodszych pełną radości i niespodzianek zabawę mikołajkową.

Imprezę rozpoczął teatr elfów, który zaprosił i zaangażował do wspólnej zabawy najmłodszych. Nie zabrakło własnoręcznego robienia fidget-ów, zabaw chustą, quizów czy malowania buziek. Największą jednak atrakcją był Święty Mikołaj, który wszystkim grzecznym dzieciom rozdawał prezenty.

W przerwach pomiędzy zabawami na dzieci czekał szwedzki stół pełny ciepłych dań, napojów i słodkości. Dzieci bawiły się wyśmienicie, a dorośli w sali restauracyjnej obok mogli śledzić losy reprezentacji Polski na Mundialu.

Joanna Kuźmin-Wańkowicz
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (5)

Elizza

Data: 5 grudnia 2022, 18:26 Byłam, początek fajny, teatrzyk, tańce, dzieci się bawiły. Niestety po około 1,5h wszystko się popsuło. Dzieci się nudziły, chodziły po restauracji. Nie było odpowiednich zajęć. Jedna Pani malowała buźki (kolejka masakryczna) a druga w kącie rozsypała na podłodze różne rzeczy do dekoracji kul lub styropianowych bałwanków. I w sumie tyle. Szkoda bo początek był fajny, potem porażka. Za rok nie pójdziemy.

ayla

Data: 6 grudnia 2022, 00:22 Impreza świetna. Moje chrześnice zachwycone i wybawione. Ja też miło spędziłam ten czas, sącząc czekoladę na gorąco i przegryzając ciastem.

Spoko, oby takich imprez więcej. Będzie gdzie zabrać małolaty.

Marek

Data: 6 grudnia 2022, 00:24 Byłem z córką i synem. Początkowo trochę obawiałem się, że będę cały czas pilnować dzieci, jednak zabawa tak je pochłonęła, że nie chciały wracać do domu. Już pytają, kiedy pójdziemy znów do Koszar.

Jestem na nie

Data: 7 grudnia 2022, 00:04 Zgadzam się z Elizza. Początek ok, później to już było tylko gorzej. Teatrzyk mało interesujący, niedopracowany, amatorszczyzna w kiepskim wydaniu ale ok dzieciom się podobało. Póżniej jakieś tam animacje, zabawy też spoko. No ale Mikołaj z całym szacunkiem nie wiem kto odpowiadał za przygotowywanie prezentów, ale to była istna porażka ? Po pierwsze prezenty powinny być dla wszystkich dzieci takie same i delikatnie mówiąc mniej badziewne. Za taką cenę liczyliśmy na coś fajniejszego. Jedzenie było smaczne, tutaj wszystko ok w mojej ocenie. Natomiast najwiekszym niewypałem był konkurs kolęd dla dzieci. Przepraszam nie konkurs, bo dzieci śpiewały najlepiej jak potrafiły i to było wspaniałe. Natomiast karygodne było nagradzanie. Skoro jest konkursy powinny być i nagrody i były.... 3 Drodzy Państwo to były dzieci głównie w wieku przedszkolnym i dla każdego z nich ten występ, to był nie lada wyczyn, więc wystarczyło pomyśleć o chociażby lizaku dla każdego za udział, a tutaj zero. Dzieci rozczarowane i zawiedzione. Pisze to z punktu widzenia osoby dorosłej. Dzieci ogólnie zadowolone i o to chodzilo. Organizacje jednak oceniam bardzo nisko. Kolejny raz nie skorxystamy

Maria

Data: 7 grudnia 2022, 21:47 Kolejny raz się nie zdecydujemy. Za dużo dzieci, brak podziału wiekowego - stąd ciągłe przepychanie i ogromne kolejki do wszystkiego. Prezenty nawet jeśli skromne to powinny byś takie same i uniwersalne, bo później okazuje się, że chłopiec dostaje motyw Elzy i jest płacz.
Plus za smaczne jedzenie dopasowane do dzieci.