Lato to idealny czas na zmiany - sprawdź jak zadbać o swój wygląd

Dodano: 25 maja 2023; Dobra prezencja jest ważna cały rok, ale to latem najbardziej zależy nam na wyglądzie. Szczególnie korzystnie chcemy się prezentować na urlopie, ale i w pracy warto wyglądać świeżo oraz promiennie. Czy to trudne? Absolutnie nie, przekonamy cię, że wystarczy minimalny wysiłek, by osiągnąć efekt porównywalny z tym po wizycie w salonie piękności.


News will be here

Kosmetyki do codziennej pielęgnacji cery? Mamy coś lepszego!

Na pewno nie raz zastanawiałaś się, dlaczego mimo stosowania odpowiednich dla twojej cery kosmetyków, nie wyglądasz tak, jak sobie wymarzyłaś. Odpowiedź jest prosta: bo skóra rzadko kiedy potrzebuje naprawdę dużo kosmetyków. Krem, maseczka, podkład, peeling, rozświetlacz, tonik… kolorowe kosmetyki toczą bój o palmę pierwszeństwa z pielęgnacyjnymi, a wygląd jest coraz bardziej rozczarowujący? To bolączka wielu kobiet, na szczęście jest na nią sposób.

Pora zmienić nawyki. Urządzenie do oczyszczania i pielęgnacji skóry twarzy i szyi to twoje domowe SPA. Wystarczy kilkanaście minut dziennie (mniej więcej tyle leży maseczka na skórze), by poprawić wygląd, ukrwienie, koloryt i czystość skóry. Jak to możliwe? Urządzenie czyści, masuje, odświeża i poprawia mikrokrążenie. Pory są czyste, zmarszczki wyraźnie spłycone, twarz promienna i pełna blasku. A cena urządzenia do pielęgnacji skóry twarzy zadziwiająco niska. To mniej niż jedna wizyta u fryzjera, a i kosmetyczka za te pieniądze co najwyżej położy hennę na brwi i rzęsy.

Zamiast zostawiać krocie w gabinetach kosmetycznych i drugie tyle w drogeriach, lepiej zainwestować w urządzenie do oczyszczania i pielęgnacji skóry twarzy i szyi. Efekt na pewno będzie zauważalny dla wszystkich.

 

Elektryczna maszynka do golenia – twój sprzymierzeniec w trosce o codzienny wygląd

Jesteś mężczyzną i obce są ci problemy z cerą, za to codziennie walczysz z odrastającą brodą? Niestety nie ma skutecznego sposobu na pozbycie się jej raz na zawsze, ale z pomocą elektrycznej maszynki do golenia zadbasz o gładkość twarzy szybko i skutecznie. Głowica z trzema ostrzami, wbudowany trymer i zasilanie akumulatorowe to trzy argumenty przemawiające za takim właśnie wyborem. Niezależnie od tego, czy chcesz się ogolić na gładko, czy zachwycać „dwudniowym” zarostem maszynka z wbudowanym trymerem pomoże ci osiągnąć dokładnie taki efekt, o jaki chodzi.

Zasilanie akumulatorowe oznacza, że możesz zabrać (naładowaną) maszynkę nawet pod namiot, który ustawisz z dala od cywilizacji. Tym bardziej bez problemu ogolisz się w samolocie lub pociągu.

Wybór maszynki elektrycznej to nie tylko kwestia codziennego komfortu golenia, ale także świadomości ekologicznej. To na pewno lepsze rozwiązanie niż kupowanie golarek jednorazowych. Ich niska cena jest zwodnicza – tak naprawdę w ciągu kilku miesięcy wydasz więcej niż na maszynkę elektryczną i to nawet wliczając zużycie prądu. Tym bardziej przepłacisz w skali kilku lat. No i korzystając z maszynki elektrycznej, przyczyniasz się do dbałości o środowisko – liczba plastikowych odpadów, które oddajesz co miesiąc, jest zdecydowanie niższa.