Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Krzysztof Stanowski vs Orzeł Baniocha

Dodano: 10 lipca 2020; W sobotę w Ząbkach odbędzie się mecz barażowy o awans do ligi okręgowej. Reprezentujący naszą gminę Orzeł Baniocha zmierzy się o godzinie 11.00 z KTS Weszło.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zadecydował, że wszystkie drużyny z trzecich miejsc w warszawskich A-klasach zagrają baraże o awans do ligi okręgowej. W barażach będą występować: KS Orzeł Baniocha, KTS Weszło, PKS Radość, Wrzos Miedzyborów. Orzeł zagra z KTS Weszło. Zwycięzca tego meczu przejdzie do finału baraży o awans.

Przed sobotnimi zawodami na Twitterze głos zabrał prezes warszawskiego klubu, Krzysztof Stanowski. Ten znany sportowy dziennikarz zarzucił klubowi z Baniochy, że sprowadza zawodników z wyższych lig tylko na mecz z KTS.

 

Oświadczenie w sprawie wpisu Krzysztofa Stanowskiego wydał prezes klubu z Baniochy, Maciej Dybowski:

"Aby wyjaśnić tę sprawę zacznę od poniedziałkowego spotkania, które odbyło się w siedzibie MZPN na którym zapadła decyzja o możliwości zgłaszania zawodnikow jeszcze przed barażami. Warunkiem było podpisanie oświadczenia przez zawodnika i klub mówiące o jego pozosaniu w klubie przez minimum pół sezonu. Jako prezes Orła Baniocha we wtorek i środę zgłosiliśmy kolejno zawodników : Cezary Michalak - transfer definitywny z Piaseczna, trenuje z nami od stycznia 2020, Patryk Koscianek - transfer definitywny z KS Piaseczno, trenuje z nami od stycznia 2020, Kuba Imiolek - transfer definitywny z Milanu Milanówek, trenuje z nami od lutego 2020 , Maks Niciporuk - transfer definitywny Ks Piaseczno - trenuje z nami od kwietnia 2020 roku, Piotrek Bogacki -transfer definitywny z Ks Piaseczno, trenuje z nami od czerwca 2020 roku. Panu Stanowskiemu chodziło najbardziej o Tomasza Dolinskiego który rzeczywiście został potwierdzony na ostatniej prostej, ale już wyjaśniam dlaczego. Siódmego lipca Tomek dostał informacje od trenera pierwszego zespołu MKS Piaseczno, że nie wiąże z nim wizji dalszej współpracy, a następnego dnia udało mi się pozyskać tego zawodnika i podpisać z nim deklaracje gry amatora. Wszyscy zawodnicy będą u nas grać przez cały najbliższy sezon niezależnie od wyników meczów barażowych. W systemie związku są jeszcze dwaj zawodnicy młodzieżowi, których nie zgłaszamy na baraże, ale mają być uzupełnieniem naszej kadry jeżeli uda się awansować do ligi okręgowej. Proszę zapytać Pana Stanowskiego o zgłoszenie do baraży byłego zawodnika Ekstraklasy (Śląska Wrocław, Ruchu Chorzów czy ŁKSu) oraz kadry Polski Łukasza Madeja. Może po tym wpisie zrozumiecie Państwo kto kłamał i wystawiał nam bardzo złą opinie. Miałem do jutrzejszego meczu nie wypowiadać się w tym temacie, ale emocje wzięły góre.
Z wyrazami szacunku
Maciej Dybowski"

 

 

(mat)

Fot. Twitter / facebook.com/OrzelBaniocha
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (0)

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!