Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Góra Kalwaria zdominowana przez kolarzy

Dodano: 25 sierpnia 2020; 22 sierpnia odbyła się czwarta odsłona tegorocznego cyklu ŻTC BIKE RACE. Na osiemnastokilometrowej rundzie rywalizowało ponad 250 zawodników

 

Znakomita obsada, wymagająca trasa i palące słońce to tylko niektóre z trudów, z którymi musieli zmierzyć się uczestnicy czwartego etapu ŻTC BIKE RACE 2020.  – Za nami fantastyczna rywalizacja, w Górze Kalwarii, mieliśmy wszystko, czego trzeba do kolarskich zmagań. Jak zwykle dopisała frekwencja, na starcie wielu dawnych mistrzów, uczestników Igrzysk Olimpijskich. W FIT RACE wystartował nawet wiceprezydent Warszawy – Michał Olszewski – mówi o sobotnich zmaganiach dyrektor cyklu, Wojciech Pawelec.

 

Już w niedzielę, wielki finał zmagań, tradycyjnie ostatni etap odbędzie się w Żyrardowie, gdzie oprócz klasycznego wyścigu odbędzie się także biegowa rywalizacja w ramach Żyrardów W BIEGU, a na starcie staną również triathloniści. – Przed nami prawdziwe święto sportu. W Żyrardowie będziemy świadkami rywalizacji w różnych dyscyplinach sportowych. Już teraz zapraszam wszystkich do zachodniego Mazowsza, by spróbować swoich sił podczas finału ŻTC BIKE RACE 2020 – zaprasza na 30 sierpnia, szef wyścigu.

 

Finał w Żyrardowie to jednak nie koniec tegorocznych zmagań, do rozegrania pozostanie jeszcze epilog w postaci tradycyjnej już Bielańskiej Czasówki, czyli jazdy indywidualnej na czas rozgrywanej na terenie Warszawy.

 

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

(Inf. prasowa)

 
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (2)

Rowerzysta

Data: 29 sierpnia 2020, 08:30 Ostatnio nie było rozstawionych kibelków.
Całe kino przerobić na toalety ,z kina nikt nie korzysta !

mk

Data: 22 października 2020, 18:56 Pięknie tylko gdzie obiecane ścieszki ROWEROWE