Działki na Mazurach. Ucieknij z miasta i zamieszkaj nad jeziorem

Dodano: 26 maja 2022; Wyobraź sobie, że wychodzisz z pracy. Otwierasz auto, wsiadasz, zatrzaskujesz drzwi. Włączasz Twoją ulubioną muzykę. Świat za oknami zaczyna się poruszać, jedziesz między drzewami i polami. Co jakiś czas dostrzegasz w pobliżu błękitną taflę wody. Pokonujesz kolejne kilometry w rytm dźwięków lecących z głośników.

W końcu parkujesz niemal nad samym brzegiem jeziora. Słyszysz śpiew wodnego ptactwa i wesołe rechotanie żab. Przyroda jako pierwsza wita Cię na Twojej działce na Mazurach. A miasto? Zostawiasz daleko w tyle.

Co zrobić, by zrealizować takie marzenie?


Zwykle zaczyna się od przeszukiwania popularnych portali z ogłoszeniami nieruchomości. Siedzisz na nich godzinami. Filtrujesz oferty na wszelkie możliwe sposoby. Poświęcasz swój czas, by odkryć, czy oglądana działka nad jeziorem rzeczywiście jest blisko jakiegokolwiek zbiornika wodnego. Dość często okazuje się, że do najbliższej kałuży trzeba stąd przejść dobrych kilka kilometrów.

Do tego stan prawny nieruchomości jest Ci całkowicie nieznany. A połowa ofert okazuje się nieaktualna. Ten etap kończysz zwykle frustracją. A gdyby tak podejść do tego planu zupełnie inaczej?

Aplikacja z działkami nad jeziorem, morzem i w górach.


W internecie istnieje portal, w którym zobaczysz wyłącznie najbardziej atrakcyjne działki w Polsce. Wystarczy wybrać położenie. Nad jeziorem? Nad morzem? W górach? Proszę bardzo. Do tego każda z ofert nieruchomości jest aktualna i ma swojego opiekuna, z którym możesz się łatwo skontaktować. A to zaledwie początek atrakcji.

Każdą dostępną tu działkę możesz obejrzeć na filmie z lotu ptaka. Na fotografiach i na video oznaczono też odległości od najbliższych atrakcji. A także granice działki, dzięki czemu wiesz dokładnie, co kupujesz i które drzewo znajdzie się na Twojej nowej ziemi. Opisom również nie można niczego zarzucić. Z miejsca widzisz, czy masz do czynienia z rekreacyjną, rolną czy budowlaną działką na Mazurach.

Nieruchomości z jawną dokumentacją widoczną w ogłoszeniu.


Jakby tego było mało, w aplikacji do każdego ogłoszenia dołączono najważniejszą dokumentację oferowanej działki. Zobaczysz tu Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub warunki zabudowy, jeśli MPZP dla danej ziemi nie istnieje. W wielu przypadkach będziesz mieć dostęp do opinii geotechnicznych. Co w przypadku kupowania gruntów blisko jezior mazurskich ma ogromne znaczenie.

Po skontaktowaniu się z doradcą otrzymasz też szczegółowy raport dotyczący działki, która szczególnie Cię interesuje. Zapoznasz się w nim ze szczegółowymi wymiarami działki wyrażonymi w m2. Zobaczysz ukształtowanie terenu i żyzność gleby. Zorientujesz się, czy działka ma dostęp do drogi publicznej. A także, jakie drogi powstaną tu w przyszłości.

Gdzie znajdziesz tak dobrze opisane działki na Mazurach?


Dzięki tak kompleksowym informacjom nie tracisz swojego czasu. Zamiast poświęcać czas na oglądanie kolejnych działek w okolicach Giżycka, Ełku, Ostródy czy Kętrzyna, podejmujesz decyzję już w domu. Przynajmniej wstępną. Wspomniana aplikacja daje Ci dostęp do wszystkich najważniejszych informacji. Później wystarczy umówić się na spotkanie na konkretnych, wybranych działkach.

Nie wierzysz? Zajrzyj na Buylando.pl. Zakup nieruchomości jeszcze nigdy nie był tak prosty.