Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Drużyna Tang Soo Do na III Festiwalu Sztuk Walk

Dodano: 23 czerwca 2020; Nasza drużyna z Tang Soo Do z Góry Kalwarii gościła na III Festiwalu Sztuk Walk Powiatu Piaseczyńskiego. Z ramienia naszego klubu wystąpiła Jagoda oraz Stanisław.

Wielogodzinne zajęcia zwierały część seminaryjną w zakresie technik Kick Boxingu, część samoobrony, układy z bronią, egzamin na stopnie szkoleniowe oraz część turniejową w zakresie walk UFR, Semi Contact oraz Soft Stick. Nasza Jagoda z powodzeniem przebrnęła przez całe wydarzenie sportowe oraz część turniejową. W tej części doskonale sprawdziła swoje umiejętności w walkach Soft Stick ze swoimi rówieśniczkami, jak i męską częścią kadry BFC z Piaseczyńskiego klubu Kick Boxingu.

Nasz Stanisław po raz pierwszy skrzyżował rękawice w formule UFR z doskonałym i utytułowanym zawodnikiem BFK (Mistrz Polski UFR). Dla niewtajemniczonych dodam, że jest to formuła polegająca na prowadzeniu bardzo urozmaiconej walki na zasadach Light Contact.

- Pierwsza runda to walka wyłączeni bokserska z zastosowaniem ciągłych technik i kombinacji ręcznych

- Druga runda to klasyczny pojedynek Light Contact z technikami nożnymi stosowanymi powyżej pasa.

- Trzecia runda to pełno kontaktowy pojedynek z wykorzystaniem dodatkowych niskich technik nożnych Low Kick.

O ile pierwsze rundy pojedynku (walka bokserska) były niemałym wyzwaniem dla naszego adepta, to kolejne z wykorzystaniem technik nożnych spowodowały, że końcowy wynik był jednogłośnym remisem. Walka Semi Contact to jednostronne potwierdzenie jakości naszych zawodników z Kalwaryjskiego klubu Centrum Tang Soo Do.

Dziękujemy organizatorom oraz w szczególności Prezesowi Polskiej Federacji Kick Boxingu Piotrowi Bąkowskiemu za wspaniałą i wyjątkową atmosferę. Dodatkowo dziękuje naszym przyjaciołom, rywalom sportowym  oraz uczestnikom Festiwalu Sportowego Tang Soo.

Tomasz Nowicki, Tang Soo Do Góra Kalwaria
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Centrum TSD G.K.

Data: 23 czerwca 2020, 11:13 Wideo relacja https://www.facebook.com/tom.tomasz.37/videos/3320136171364938/