Czytelnik: rowerzyści zawracają z tej trasy, bo dziurawią opony

Dodano: 14 lipca 2022; Nasz Czytelnik zwrócił uwagę na drogę łączącą ulicę Leśną z Ługówką, która jest szlakiem rowerowym.

- Kilka dni temu na tę drogę przywieziono gruby gruz i wysypano, co spowodowało że stała się ona nieprzejezdna dla rowerów i myślę ze w tym stanie również kłopotliwa do przejścia pieszo. Uważam, że taka naprawa drogi jest nieekologiczna i bzdurna. Ciekawy jestem na czyje polecenie tak zrobiono i kto to naprawi. Rowerzyści zawracają z trasy, ponieważ na tej drodze dziurawią opony - napisał do nas Czytelnik za pośrednictwem aplikacji Wasz Sygnał.

Jak się dowiedzieliśmy, zleceniodawcą utwardzenia tej drogi była gmina. - Ten dukt leśny był często nierówny, pełen dołów, błota i kałuż. Przepraszamy za trudności, ale prace na tej drodze nie zostały jeszcze zakończone. Do najbliższej soboty nawierzchnia z gruzu zostanie uwałowana, co spowoduje jej wyrównanie, a w następnej kolejności gruz będzie przysypany materiałem o mniejszej frakcji - usłyszeliśmy w gminnym wydziale dróg.

(mat)Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (11)

M

Data: 14 lipca 2022, 12:21 Fajnie by było gdyby te włazy w asfalcie na środku pasa na ul Pijarskiej i nowo remontowanych ulic poprawiła ta firma co to robiła by tak nie telepały pod pojazdami bo to już jest denerwujące..

Henio

Data: 14 lipca 2022, 14:14 Widzę, że nic w tym grajdole się nie zmienia. Kilka lat temu "utwardzili" nam ulicę gruzem prosto z budowy, razem z prętami, gwoździami i szkłem.

Olek

Data: 14 lipca 2022, 16:12 "gruz będzie przysypany materiałem o mniejszej frakcji - usłyszeliśmy w gminnym wydziale dróg."
Jak mniemam to słowa p.Laseckiej czy się mylę?
Co do drogi ta Strażacka bis, widział ktoś rowerzystów na Strażackiej ?

Andrzej

Data: 14 lipca 2022, 17:27 Ostatnio jechałem tą drogą z całą rodziną normalnie masakra! Musieliśmy zawrócić z połowy drogi.

rowerzysta

Data: 14 lipca 2022, 17:40 dzięki za info juz nigdy tam nie pojadę

grajdoł

Data: 14 lipca 2022, 20:32 @Olek
Ten gruz napewno jest z PSZoku ,mieszkańcy oddają gruz a pszok utylizuje. " w następnej kolejności gruz będzie przysypany materiałem o mniejszej frakcji "
Tylko że jeszcze ktoś tej drobnej frakcji nie dostarczył.


Xxx

Data: 14 lipca 2022, 20:45 Może ktoś będzie łaskaw zainteresować się stanem drogi przez Mikowiec. Po zakończeniu budowy obwodnicy lokalne drogi miały być wyremontowane. Obwodnica oddana do użytku a Mikowiec oprócz smrodu z przepompowni ma na drodze dziurę na dziurze. Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze. Największy problem że cykliści mają utrudnione przemieszczanie się a lokalni mieszkańcy niech się męczą i aby tylko systematycznie podatki coraz większe opłacali.

Ryszard

Data: 15 lipca 2022, 05:53 Chyba dętki ?

Krzyś0

Data: 15 lipca 2022, 16:06 @xx
" Obwodnica oddana do użytku a Mikowiec oprócz smrodu z przepompowni ma na drodze dziurę na dziurze. "
I wydało się ,to nie tylko w mieście na gównej ulicy waniajet.

Pan Kosma

Data: 16 lipca 2022, 07:37 Jaki burmistrz, takie "inwestycje" (;

Emilia 21 lipiec 21:39

Data: 21 lipca 2022, 21:40 Kiedy koniec rementu ulicy lesnej