Bubble Tea do domu

Dodano: 24 stycznia 2023; W ostatnim czasie Bubble Tea zyskuje coraz większą popularność. Można ją dostać w strefie restauracyjnej w większości marketów, w sezonie letnim – w kawiarniach lub specjalnych pojazdach serwujących napoje i proste posiłki, ale również w sklepach internetowych skomponujemy i zakupimy swój ulubiony zestaw Bubble Tea do domu.


News will be here

Ale czym w ogóle jest „herbata bąbelkowa”? Bubble Tea to napój, składający się jak sama nazwa wskazuje z herbaty i bąbelków - swój charakterystyczny wygląd napój zawdzięcza głównemu składnikowi czyli żelowym kulkom, wykonanym najczęściej z tapioki. Drugim, niezbędnych składnikiem jest oczywiście herbata – czarna albo zielona. Żelowe kuli, bąbelki czy jak niektórzy je nazywają perełki moczy się w przeróżnych sokach owocowych, aby pełne ich aromatu nadały smak finalnemu napojowi. Przepisów i kombinacji połączeń może być całe mnóstwo, ponieważ herbacianą podstawę Bubble Tea można łączyć z każdym sokiem – cytrynowym, pomarańczowym, grejpfrutowym, truskawkowym, ananasowym, mango i takim, na jaki akurat ma się ochotę. Latem do napoju dodaje się lodu, a dzieci chętnie piją go z mlekiem.

Bubble Tea zwana też molekularnym kawiorem może być ciekawą atrakcją przyjęcia dziecięcego lub letniego garden party. Mnogość kolorów i smaków ożywi każdą imprezę, dlatego zamiast szukać atrakcji „na mieście” wystarczy zamówić zestaw Bubble Tea do domu i świetnie się bawić miksując dowolne smaki soków owocowych z czarną lub zieloną herbatą i aromatycznymi bąbelkami. Przyjęcie stylizowane na dany kolor? Nic prostszego – wystarczy zamówić kolorowy zestaw Bubble Tea do domu i szaleć w kolorze truskawki, jagody albo kiwi. To idealny sposób na urządzenie baby shower dla przyszłej mamy dziewczynki wybierając smak malin, truskawek, granatów albo wiśni. A przyszła mama spodziewająca się chłopca może wybrać smak jagód, zielonego jabłuszka lub kiwi. Mango, marakuja, pomarańcza i brzoskwinia będę stanowiły idealne dopełnienie imprezy halloweenowej. A wielbiciele radosnych, kolorowych połączeń nie muszą się ograniczać do jednego smaku (i koloru), bo wybierając gotowe zestawy Bubble Tea do domu stworzą wspaniałe napoje, które oczarują gości nie tylko wybitnym smakiem, ale też pozytywnymi barwami. Urodziny dziecka będę niezapomniane gdy ukochany tata stanie się barmanem serwującym gościom swojej pociech najwymyślniejsze napoje owocowe z kolorowymi bąbelkami. Skomponuj i zamów własny zestaw Bubble Tea do domu i ciesz się wyjątkowym smakiem owoców w kubeczku pełnym aromatycznych perełek.