Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA

Agresywny kierowca terenówki. Kobieta dziękuje Policji

Dodano: 30 marca 2020; Do Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie wpłynęło podziękowanie dla policjantów. Autorem listu była mieszkanka Góry Kalwarii, która wyraziła swoje uznanie za interwencję, którą podjęli funkcjonariusze w miejscowości Czersk.

Kilka dni temu do oficera dyżurnego komisariatu policji w Górze Kalwarii zgłosiła się młoda kobieta i poinformowała o zdarzeniu jakie miało miejsce w Czersku, gdzie była z 3-letnim dzieckiem. Z relacji kobiety wynikało, że agresywnie jadący kierowca samochodu terenowego stworzył zagrożenie dla życia jej, jak i dziecka.

Policjanci z zespołu patrolowego z Góry Kalwarii w składzie sierż. szt. Ernest Przybylski oraz st. sierż. Paweł Kąsik szybko ustalili kierującego i zastosowali środki przewidziane prawem. Podjęta przez policjantów interwencja przyniosła oczekiwany skutek, bowiem do Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie Pawła Krauz wpłynęło podziękowanie, w którym czytamy: „..jeszcze raz dziękuję i proszę o przekazanie podwładnym podziękowania, że w tak ciężkim czasie dla nas wszystkich zajęli się tą sprawą. Życzę Państwu cierpliwości, i wzajemnej życzliwości w oczekiwaniu na spokojniejszy czas”.

(Jarosław Sawicki, KPP w Piasecznie)


Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (10)

YamahaR1

Data: 30 marca 2020, 15:19 Ojej ojej bez przesady im dziękować to żarty są jakieś

Władysław

Data: 30 marca 2020, 17:04 Santo subito !

Ferdek

Data: 30 marca 2020, 17:19 Pokażcie ryja tego kozaka,niech go wszyscy zobaczą.

czt

Data: 30 marca 2020, 18:52 czy to czerwona terenówka? jeśli tak, to ten gość prawie we mnie wjechał jadąc prosto. wyglądał na pijanego. zawróciłem i go szukałem, ale niestety bez efektów.

Ryj

Data: 30 marca 2020, 18:59 Pokaż swój ferdas to się posmiejemy ... Ależ kultura nie ma co ... Jeden lepszy od drugiego

apel do wszystkich

Data: 30 marca 2020, 22:02 CZY KTOŚ Z WAS KOJARZY CIEMNO ZIELONY 15 LETNI TERENOWY PRAWDOPODOBNIE SUZUKI VITARA Z KOŁEM ZAPASOWYM I NAKLEJONYM JELENIEM Z POROŻEM NA SZARYM TLE? numer rejestracyjny WWL ..... JEŚLI KTOŚ KOJARZY TAKIE AUTO TO PROSZĘ O INFORMACJE W JAKIEJ MIEJSCOWOŚCI MOŻNA SPOTKAĆ. DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ INFORMACJĘ.

315

Data: 30 marca 2020, 23:39 Najlepszego Ernest

skierniewicka

Data: 31 marca 2020, 00:37 a ja po zgłoszeniu w MAPIE ZAGROŻEN policji gdzie mozna zgłaszać przestepstwa nasza kochana policja jedzie w miejsce po zgłoszenie po 2 dniach :D BRAWO NASZA GK POLICJA ;/

@apel do wszystkich

Data: 31 marca 2020, 11:48 tak kojarzę możesz go spotkać góra kalwaria bądź czersk

@apel do wszystkich

Data: 1 kwietnia 2020, 03:26 Mapa zagrożeń.......u Nas to jedna wielka kicha....nasza policja nie chce psuć statystyk i ma na to super pomysł...otóż...wystarczy zgłosić i opisać fakt przekroczenia prędkości w danej miejscowości...i co na to nasi Dzielnicowi/dzielnicowi...jedni to weryfikują pozytywnie i próbują coś z tym zrobić(może są mieszkańcami tej miejscowości,mają tu rodziny itp.) ale pozostali wyszarzają zgłoszenie jako niezweryfikowane pozytywnie...w naszej miejscowości zgłosiliśmy kilkanaście takich przypadków (jedna z głównych dróg w naszej Gminie) i wszystkie zostały negatywnie zweryfikowane! zawdzięczamy to naszemu dzielnicowemu...sami to możecie sprawdzić o ile jest to oczywiście zasadne...