3150 zł za Dzień pracy burmistrza Góry Kalwarii!

Dodano: 3 lutego 2023; Zakończyła się internetowa licytacja na rzecz 31.finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


News will be here

Arkadiusz Strzyżewski od wielu lat angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W ramach tegorocznego finału utworzył internetową aukcję na rzecz WOŚP, w której można było wylicytować "Dzień pracy burmistrza Góry Kalwarii".

Osoba, która wygra licytację będzie mogła skorzystać z jednego dnia pracy Arkadiusza Strzyżewskiego w swoim mieszkaniu, domu, firmie, ogrodzie lub samochodzie.

- W ramach 31. Finału WOŚP podejmę się pracy jaką mi wskażesz. Proponuję koszenie trawy, sprzątanie, opiekę nad dzieckiem, spacer z psem, odkurzanie, mycie samochodu czy okien. Jeśli żadne z powyższych nie wpisuje się w Twoje potrzeby proponuję wspólne bieganie, wycieczkę rowerową lub morsowanie w ustalonym czasie. Termin pracy ustalimy wspólnie do końca br. - napisał Arkadiusz Strzyżewski.

Licytacja zakończyła się w czwartek. Wygrała ją osoba, która złożyła ofertę opiewającą na kwotę 3150 zł.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (7)

Mieszkaniec

Data: 4 lutego 2023, 14:02 Panie Burmistrzu a ile by kosztowało żeby się Pan za robotę wziął? W 2017 bylk 20 autobusów w sobote i niedziele z góry do piaseczna warszawy teraz są 4 w sobote. Coś poszło nie tak? Gdzie te obiecanki wyborcze?

Ferdek

Data: 5 lutego 2023, 14:37 @mieszkaniec
Odłóż sobie i kup samochód,nie będziesz musiał być zależnym od półdarmowej komunikacji,do której musimy dokładać my wszyscy,żebys ty mógł sobie za darmo jeździć.

Wyborca

Data: 5 lutego 2023, 16:27 Super

Robert

Data: 5 lutego 2023, 22:52 Oj ktoś wielokrotnie przepłacił , chyba że wyśle pana strzyżewskiego do naprawdę ciężkiej pracy .

nsz

Data: 6 lutego 2023, 07:40 @Robert
sprawdź CV tego pana. ogólniak, sgh, gmina, powiat.

jakie pojęcie o ciężkiej pracy może mieć ktoś, kto nigdy nie pracował fizycznie. co może wiedzieć o problemach ludzi ktoś kto nigdy nie pracował w w prywatnym przedsiębiorstwie? o zarządzaniu wie tyle co mu powiedzieli w szkole, bo urząd gminy zbankrutować nie może. Jak brak w kasie to wyemituje obligacje lub podwyższy podatki.

Nauczyciel

Data: 6 lutego 2023, 12:46 Gdzie ta 13 stka czekam cały rok !

Mieszkaniec

Data: 7 lutego 2023, 16:56 Do @Frrdek a może mam poniżej 18 roku życia niestety jestem uzależniony od komunikacji ;)
Burmistrz powinien takie coś zapewnić