20-letnia Oliwia Komosa wśród najpiękniejszych mieszkanek Mazowsza

Dodano: 14 marca 2023; 20-letnia Oliwia Komosa z Góry Kalwarii znalazła się wśród pół-finalistek tegorocznej edycji konkursu Miss Województwa Mazowieckiego / Miss m. st. Warszawy.


News will be here

Jak czytamy na stronie organizatora, Konkurs Miss Województwa Mazowieckiego jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu Piękna Polska Miss.

Wybory są promocją województwa mazowieckiego i Warszawy. Kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki Mazowsza dbają także o wizerunek i promocję firm partnerskich. Konkurs wieńczy gala finałowa, na której zostanie wybrana najpiękniejsza mieszkanka Mazowsza oraz m.st. Warszawa. Udział w konkursie pozwala na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modelingu.

6 kandydatek z największą ilością głosów otrzyma bezpośrednio awans do finału konkursu. Głosowanie trwa do 16 marca 2023 (czwartek) do godz. 14:00.

Fot. facebook.com/MissMazowszaOfficial