Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


20 lat TSD w Polsce

Dodano: 25 lutego 2021; Tang Soo Do to z jednej strony piękna sztuka walki a z drugiej sport. Sport pełen wirtuozerii a także męskich i silnych potyczek. 20 lutego w Ośrodku Sportowym Huragan w Wołominie na sobotniej Gali Jubileuszowej z okazji 20-lecia Tang Soo Do w Polsce. Nasi adepci pokazali prawdziwe serce do walki.

Zaprezentowana przez naszych wojowników forma  to przede wszystkim hart ducha, wytrzymałość i celne ciosy. Ze swoich pojedynków  zwycięsko wyszedł jedynie Stanisław wygrywają przewagą 45 do 17 punktów w walce pokazowej co tym samym pozwoliło otrzymać złoty puchar i otrzymać tytuł zwycięscy kategorii walki ciągłej (Light Contact) Kadetów oraz zdobyć srebrną statuetkę w kategorii układów technicznych tradycyjnych.

Pozostali zawodnicy tj. Jagoda Karolewska i Igor piotrowski ulegli w walkach przerywanych (Semi)  z bardziej doświadczonymi przeciwnikami Wołomińskiego i Stanisławowskiego klubu sztuk walk. W kategorii układów technicznych nasz Igor zdobył brązową statuetkę i medal.

W cieniu sukcesów naszych zawodników na wyróżnienie zasługuje trener kalwaryjskiego Fight Clubu Tag Soo Do Tomasz Nowicki. W kategorii Czarne Pasy zdobył jednogłośną decyzją sędziów złoto a także pobił swój własny życiowy rekord w technikach rozbić z tłumaczenia (Korea) – Kyuk Pa. Uderzeniem techniką ręka młot (Kwon Do) jednym ciosem rozbił 15 gazobetonowych bloczków. Wcześniejszy rekord został ustanowiony w trakcie naszych kalwaryjskich pokazów z okazji Dnia Dziecka w 2019r i wynosił 14 bloczków.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe medale, dyplomy oraz zwycięscy poszczególnych kategorii nagrody specjalne jakie ufundowali sponsorzy wydarzenia.

Fot. Mariusz Biernat

(Tomasz Nowicki)

 
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

CTSD Góra Kalwaria

Data: 25 lutego 2021, 22:17 Zapraszamy na video z walki kadetów. Moc uderzeń, zawziętość, celność to słowa charakteryzujące pojedynek. Tak walczą nasi podopieczni w formule kontaktowej - Light Contact . Pojedynek wygrany przez naszego Stanisława 45 do 17. Nic dodać nic ująć. https://www.facebook.com/tom.tomasz.37/videos/4044134185631796 trenuj z nami Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do